Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of China I
2016
(2.1)
China / 9 Iraila - 16 Iraila
Edition: 7 (767.7 Km)
Winner:
BONUSI Raffaello
2015
2017
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Raffaello Bonusi
ITA
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
MEIJERS Jeroen
2018
MOLANO BENAVIDES Juan Sebastián
2017
BERTAZZO Liam
2016
BONUSI Raffaello
2015
COLLI Daniele
2014
GRADEK Kamil
2013
POZDNYAKOV Kirill
2012
PEDERSEN Martin
2011
KHALMURATOV Muradjan
2010
MÜLLER Dirk
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 4 >
Bazhong
-
Pingchang
13 Iraila
/ 157.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:51:50
DE MARCHI Mattia
Laisterketako Liderra
:
12:28:55
BONUSI Raffaello
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DE MARCHI Mattia
AND
03:51:50
2.
ZENOVICH Matthew
AIW
00:00:02
3.
NIKITIN Matvey
TSE
00:00:16
4.
BONUSI Raffaello
AND
00:00:16
5.
STACCHIOTTI Riccardo
NIP
00:00:16
6.
MAZUKI Nur Amirul Fakhruddin
TSG
00:00:16
7.
BAZHKOU Stanislau
MCC
00:00:16
8.
SMIRNOVS Andris
ALB
00:00:16
9.
HOLLER Nikodemus
BAI
00:00:16
10.
POLIVODA Oleksandr
KLS
00:00:16
11.
LUKSEVICS Viesturs
ALB
00:00:16
12.
VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas
TCQ
00:00:16
13.
VASILYEV Maksym
KLS
00:00:16
14.
TSOY Vladimir
TSE
00:00:16
15.
PERON Andrea
TNN
00:00:16
16.
WANG Mei Yin
HEN
00:00:16
17.
MUDGWAY Luke
AIW
00:00:16
18.
POPKOV Vitaliy
LSL
00:00:16
19.
STALNOV Nikita
TSE
00:00:16
20.
YEUNG Ronald
HEN
00:00:16
4
Erretiratzeak
12.
CHERHAL Corentin
TNN
DNF
63.
RAMANAU Raman
MCC
DNF
176.
HERRERA MORENO Pedro Antonio
RTS
DNF
203.
ZHANG Shi Jin
HYS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika