Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Vuelta a Castilla y Leon
2017
(2.1)
Spain / 19 Mei - 21 Mei
Edition: 32 (479.9 Km)
Winner:
HIVERT Jonathan
2016
2018
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Jonathan Hivert
FRA
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1989
1988
1987
1986
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
YATES Simon
2021
LOUVEL Matis
2019
CIMOLAI Davide
2018
PLAZA MOLINA Ruben
2017
HIVERT Jonathan
2016
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2015
ROLLAND Pierre
2014
BELDA GARCIA David
2013
PLAZA MOLINA Ruben
2012
MORENO BAZAN Javier
Vorige
1
|
2
|
3
Etappe 3 >
Ponferrada
-
León
21 Mei
/ 145.50 kilometer
Etappewinnaar
:
03:37:16
BARBERO CUESTA Carlos
Klassementleider
:
11:48:28
HIVERT Jonathan
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BARBERO CUESTA Carlos
MOV
03:37:16
2.
RÄIM Mihkel
ICA
00:00:00
3.
SHILOV Sergey
LOK
00:00:00
4.
PRADES REVERTE Eduard
CJR
00:00:00
5.
HUREL Tony
DEN
00:00:00
6.
FREITAS Daniel Alexandre
W52
00:00:00
7.
VENDRAME Andrea
AND
00:00:00
8.
CALMEJANE Lilian
DEN
00:00:00
9.
GONZÁLEZ VELASCO Adrián
EUS
00:00:00
10.
ANGARITA Marvin
BOL
00:00:00
11.
JIMENEZ LOZANO Carlos Anton
BOL
00:00:00
12.
LOWNDES Jason
ICA
00:00:00
13.
CARVALHO Antonio Ferreira
W52
00:00:00
14.
PÉREZ MARTIN Juan Ignacio
W52
00:00:00
15.
FONTE César
LAA
00:00:00
16.
TUREK Daniel
ICA
00:00:00
17.
VDOVIN Alexander
LOK
00:00:00
18.
GEBREMEDHIN ANDEMESKEL Awet
KWC
00:00:00
19.
SILVA Rafael Jorge Magalhães
EFP
00:00:00
20.
SEVILLA RIBERA Oscar
MED
00:00:00
12
Uitvallers
34.
MALUCELLI Matteo
AND
DNF
56.
ROBREDO CRESPO Alvaro
BUR
DNF
57.
CASTRILLO Raul
BUR
DNF
67.
IRIZAR LASKURAIN Julen
EUS
DNF
75.
ROLDAN ORTIZ Weimar Alfonso
MED
DNF
84.
VDOVIN Sergey
LOK
DNF
95.
CAMPERO VILLAROEL Piter
BOL
DNF
111.
NOCENTINI Rinaldo
STA
DNF
126.
UCHA Jacobo
W52
DNF
146.
MATIAS João Carlos Araújo
LAA
DNF
158.
ETXEBARRIA CARRASCO Victor
BOA
DNF
167.
TAMAYO MARTINEZ Juan Sebastian
BSM
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken