Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Festival Luxembourgeois du cyclisme féminin Elsy Jacobs
2017
(2.1)
Luxembourg / 28 Apirila - 30 Apirila
Edition: 6 (211.6 Km)
Winner:
MAJERUS Christine
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Christine Majerus
LUX
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2022
2021
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BASTIANELLI Marta
2021
BJERG - NORSGAARD JORGENSEN Emma Cecilie
2019
BRENNAUER Lisa
2018
PATERNOSTER Letizia
2017
MAJERUS Christine
2016
NIEWIADOMA Katarzyna
2015
VAN DER BREGGEN Anna
2014
VAN DER BREGGEN Anna
2013
VOS Marianne
2012
VOS Marianne
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
Hurrengoa
Etapa 1 >
Steinfort
-
Steinfort
29 Apirila
/ 97.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:27:51
MAJERUS Christine
Laisterketako Liderra
:
02:31:51
MAJERUS Christine
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MAJERUS Christine
DLT
02:27:51
2.
BUJAK Eugenia
BTC
00:00:00
3.
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
CBT
00:00:00
4.
DELZENNE Elise
LBL
00:00:00
5.
CONFALONIERI Maria Giulia
LWK
00:00:00
6.
HENTTALA-LEPISTÖ Lotta Paulina
CBT
00:00:00
7.
KLEIN Lisa
CBT
00:00:00
8.
SOLOVEY Ganna
PHV
00:00:04
9.
DE VUYST Sofie
LWD
00:00:04
10.
BUURMAN Eva
PHV
00:00:04
11.
PAWLOWSKA Katarzyna
DLT
00:00:04
12.
ZORZI Susanna
DRP
00:00:04
13.
CHRISTMAS Dani
EFLF
00:00:04
14.
VAN DER BURG Nancy
EFLF
00:00:04
15.
GUARNIER Megan
DLT
00:00:04
16.
DUYCK Ann Sophie
DRP
00:00:04
17.
HEINE Vita
NNOR
00:00:07
18.
SICOT Marion
NFRA
00:00:07
19.
VILMANN Marie
CBT
00:00:07
20.
SIMMONDS Hayley
WNT
00:00:09
11
Erretiratzeak
31.
GINS Tara
LWD
DNF
33.
RIVAT Amelie
LWD
DNF
36.
VAN GLABEKE Shana
LWD
DNF
55.
PINTAR Ursa
BTC
DNF
63.
VAN DER MEULEN Kaat
LBL
DNF
75.
SHAW Lucy
DRP
DNF
103.
CROKET Gilke
SVE
DNF
132.
THILL Laurence
NLUX
DNF
133.
CARIER Lara
NLUX
DNF
144.
RUUD Kirsti
NNOR
DNF
175.
DIESNER Naima Madlen
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika