Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Belgrade Banjaluka
2018
(2.1)
(Beograd-Banja Luka I)
Bosnia / 28 April - 29 April
(320.0 Km)
Winner:
KATRASNIK Gasper
2017
2019
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Gasper Katrasnik
SLO
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
KACZMAREK Jakub
2021
RÄIM Mihkel
2020
KACZMAREK Jakub
2019
FRANCZAK Pawel
2018
KATRASNIK Gasper
2017
Barnabás PEÁK
2016
FORTIN Filippo
2015
KUMP Marko
2014
OTONICAR Martin
2013
KOLAR Michal
1
|
2
Volgende
Etappe 1 >
Belgrade
-
Bijeljina
28 April
/ 130.00 kilometer
Etappewinnaar
:
03:34:16
KATRASNIK Gasper
Klassementleider
:
03:34:06
KATRASNIK Gasper
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KATRASNIK Gasper
ADR
03:34:16
2.
MAIKIN Roman
GAZ
03:34:16
3.
KOROSEC Rok
AMP
03:34:16
4.
CARSTENSEN Lucas
BAI
03:34:16
5.
LATON Eryk
THU
03:34:16
6.
OZGUR Batuhan
TKS
03:34:16
7.
TOTO' Paolo
SMV
03:34:16
8.
BALYKIN Ivan
TKS
03:34:16
9.
PER Gorazd
ADR
03:34:16
10.
RUMAC Josip
MKT
03:34:16
11.
RAFFAELE Angelo
AZT
03:34:16
12.
MARINOZZI Alessandro
SMV
03:34:16
13.
HRINKOW Dominik
HAC
03:34:16
14.
MARENGO Alberto
KBN
03:34:16
15.
LODERER Timon
HAC
03:34:16
16.
DRINOVEC Matej
NSLO
03:34:16
17.
DRAPERI Matteo
SMV
03:34:16
18.
BARTA Tomas
PAR
03:34:16
19.
TYBOR Patrik
DKB
03:34:16
20.
BUTS Vitaliy
THU
03:34:16
15
Uitvallers
22.
SCHÄFER Timo
BAI
DNF
43.
VARHANOVSKY Jakub
DKB
DNF
86.
SOTOLA Ivan
MKT
DNF
87.
JABUKA David
MKT
DNF
114.
ZATHURECZKY Mark
PNN
DNF
126.
DOLNICEK Marek
PAR
DNF
155.
LASZLO Peter
TNV
DNF
164.
NIKOLOV Konstantin
UNI
DNF
165.
BECHKOV Aleks
UNI
DNF
167.
JURADO LOPEZ Christofer Robin
UNI
DNS
212.
EICHINGER Daniel
HAC
DNF
217.
FRIEDL Nils
HAC
DNF
232.
BENCIC Mateo
NCRO
DNF
242.
FURLAN Jernej
NSLO
DNF
254.
KALABA Pavle
NSRB
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken