Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Bretagne Féminin
2019
(2.2)
(Tour Féminin de Bretagne)
France / 5 Ekaina - 9 Ekaina
Edition: 28 (490.7 Km)
Winner:
CORDON-RAGOT Audrey
2016
2022
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Audrey Cordon-Ragot
FRA
Edizioak
2022
2019
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
GUAZZINI Vittoria
2019
CORDON-RAGOT Audrey
2016
SIERRA CAÑADILLA Arlenis
2015
SANGUINETI Ilaria
2014
LONGO BORGHINI Elisa
2013
CORDON-RAGOT Audrey
2012
VAN DER BREGGEN Anna
2011
BURCHENKOVA Alexandra
2009
DE VOCHT Liesbeth
2008
POOLEY Emma
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
Saint Gouéno
-
Loudéac
8 Ekaina
/ 121.10 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:13:21
ROBERTS Jessica
Laisterketako Liderra
:
09:49:16
CORDON-RAGOT Audrey
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ROBERTS Jessica
NGBR
03:13:21
2.
WILD Kirsten
WNT
03:13:21
3.
COPPONI Clara
03:13:21
4.
MARTINS Maria
SWT
03:13:21
5.
JEULAND Pascale
DVE
03:13:21
6.
KOSTER Claudia
WNT
03:13:21
7.
DOLAN Lauren
NGBR
03:13:21
8.
UTTRUP LUDWIG Cecilie
BIG
03:13:21
9.
LELEIVYTE Rasa
VAI
03:13:21
10.
MOBERG Emilie
NNOR
03:13:21
11.
HENDERSON Anna
NGBR
03:13:21
12.
CORDON-RAGOT Audrey
NFRA
03:13:21
13.
VAN GOGH Natalie
BPC
03:13:21
14.
VANDENBULCKE Jesse
DVE
03:13:21
15.
NOSKOVA Nikola
BIG
03:13:26
16.
LE NET Marie
FDJ
03:13:26
17.
FRAPPORTI Simona
BPK
03:13:26
18.
MARTINEZ BONAFE Cristina
BDU
03:13:26
19.
BORGHESI Letizia
VAI
03:13:26
20.
BORGLI Stine Andersen
NNOR
03:13:26
2
Erretiratzeak
24.
LE HUITOUZE Fanny
DNF
164.
MALATSETXEBARRIA IBAIBARRIAGA Amaia
SWT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika