Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Okolo Slovenska / Tour de Slovaquie
2022
(2.1)
(Tour de Slovaquie)
Slovakia / 13 Iraila - 17 Iraila
Edition: 66 (727.2 Km)
Winner:
CERNY Josef
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Josef Cerny
CZE
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
CERNY Josef
2021
SAGAN Peter
2020
STEIMLE Jannik
2019
LAMPAERT Yves
2018
ALAPHILIPPE Julian
2017
TRATNIK Jan
2016
FINETTO Mauro
2015
VIGANO Davide
2014
POLIVODA Oleksandr
2013
VAKOC Petr
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 1 >
Samorin
-
Trnava
14 Iraila
/ 142.30 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:09:02
VERNON Ethan
Laisterketako Liderra
:
03:16:25
VERNON Ethan
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VERNON Ethan
QST
03:09:02
2.
SYRITSA Gleb
AST
00:00:00
3.
LONARDI Giovanni
EOK
00:00:00
4.
MORKOV Michael
QST
00:00:00
5.
BARTA Tomas
ATT
00:00:00
6.
JOYCE Colin
HPM
00:00:00
7.
VAN BELLE Loe
TJV
00:00:00
8.
SKERL Daniel
CTF
00:00:00
9.
TOUPALIK Adam
EKA
00:00:00
10.
FORTIN Filippo
PBS
00:00:00
11.
BARBIER Rudy
ISN
00:00:00
12.
BANASZEK Norbert
MSP
00:00:00
13.
GOLDSTEIN Edo
ISN
00:00:00
14.
BEN MOSHE Yuval
ISN
00:00:00
15.
COLNAGHI Luca
BCF
00:00:00
16.
VAN SINTMAARTENSDIJK Daan
VWM
00:00:00
17.
MARTINELLI Davide
AST
00:00:00
18.
BABOR Daniel
EKA
00:00:00
19.
ZANONCELLO Enrico
BCF
00:00:00
20.
COTÉ Pier-André
HPM
00:00:00
2
Erretiratzeak
11.
DEKKER David
TJV
DNS
203.
WOLLENBERG Tim
SWT
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika