Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour Down Under
2006
(2.HC)
Australia / 17 Urtarrila - 22 Urtarrila
Edition: 8 (742.0 Km)
Winner:
GERRANS Simon
2005
2007
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Laisterketako mendateak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Wikipedia
Laisterketako irabazleak
Simon Gerrans
AUS
Allan Davis
AUS
Cadel Evans
AUS
William Walker
AUS
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
PORTE Richie
2019
IMPEY Daryl
2018
IMPEY Daryl
2017
PORTE Richie
2016
GERRANS Simon
2015
DENNIS Rohan
2014
GERRANS Simon
2013
SLAGTER Tom Jelte
2012
GERRANS Simon
2011
MEYER Cameron
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 0 >
Adelaide
-
Adelaide
17 Urtarrila
/ 50.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
01:01:06
MCEWEN Robbie
(49.100 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
MCEWEN Robbie
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MCEWEN Robbie
DVL
01:01:06
2.
COLLI Daniele
LIQ
00:00:00
3.
CADAMURO Simone
MRM
00:00:00
4.
DE FAUW Dimitri
JAC
00:00:00
5.
DAVIS Allan
LSW
00:00:00
6.
RENSHAW Mark
C.A
00:00:00
7.
PAOLINI Luca
LIQ
00:00:00
8.
CAPECCHI Eros
LIQ
00:00:00
9.
GOSS Matthew Harley
SAI
00:00:00
10.
USOV Alexandre
A2R
00:00:00
11.
CLARKE Hilton
NIC
00:00:00
12.
ROJAS GIL Jose Joaquin
LSW
00:00:00
13.
CHAVANEL Sébastien
BTL
00:00:00
14.
MARTIAS Rony
BTL
00:00:00
15.
KEMPS Aaron
LSW
00:00:00
16.
RIGOTTO Elia
MRM
00:00:00
17.
BENETEAU Walter
BTL
00:00:00
18.
DUMOULIN Samuel
A2R
00:00:00
19.
RENDERS Sven
JAC
00:00:00
20.
SANCHEZ GIL Luis Leon
LSW
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika