Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Suisse
2005
(PT)
Switzerland / 11 Ekaina - 19 Ekaina
Edition: 69 (1350.0 Km)
Winner:
GONZALEZ JIMENEZ Aitor (ESP)
2004
2006
Laisteketako azterketa
Laisteketaren aurkezpena
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(3)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Aitor Gonzalez Jimenez
ESP
Tweets by @tds
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1942
1941
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
THOMAS Geraint
2021
CARAPAZ Richard
2019
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2018
PORTE Richie
2017
SPILAK Simon
2016
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2015
SPILAK Simon
2014
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2013
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2012
FARIA DA COSTA Rui Alberto
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
Hurrengoa
Etapa 7 >
Einsiedeln
-
Lenk
17 Ekaina
/ 192.80 kilometer / Hasiera: 12:45
Etapa irabazlea
:
04:25:00
GERDEMANN Linus
(43.653 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
ROGERS Michael
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Racereport
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GERDEMANN Linus
CSC
04:25:00
2.
BERNUCCI Lorenzo
FAS
00:00:04
3.
ETXEBARRIA ALKORTA David
LSW
00:00:14
4.
KROON Karsten
RAB
00:00:15
5.
RODRIGUEZ Fred
DVL
00:00:15
6.
ELMIGER Martin
PHO
00:00:15
7.
COLLI Daniele
LIQ
00:00:23
8.
HASELBACHER René
GST
00:00:23
9.
COOKE Baden
FDJ
00:00:23
10.
MCEWEN Robbie
DVL
00:00:23
11.
DE LA FUENTE RASILLA David
SDV
00:00:23
12.
CLERC Aurélien
PHO
00:00:23
13.
HINAULT Sébastien
C.A
00:00:23
14.
RIGHI Daniele
LAM
00:00:23
15.
HAMMOND Roger
DSC
00:00:23
16.
KOLOBNEV Alexandr
RAB
00:00:23
17.
MOOS Alexandre
PHO
00:00:23
18.
ROGERS Michael
QST
00:00:00
19.
ULLRICH Jan
TMO
00:00:23
20.
COYOT Arnaud
COF
00:00:23
5
Erretiratzeak
97.
MUGERLI Matej
LIQ
DNS
113.
HOSTE Leif
DSC
HC
172.
ARRIETA LUJAMBIO José Luis
IBA
DNF
181.
CELESTINO Mirko
DOM
DNF
195.
LUENGO CELAYA Anton
EUS
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika