Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta Ciclista a Venezuela
2008
(2.2)
Venezuela / 25 Abuztua - 7 Iraila
Edition: 20 (1847.6 Km)
Winner:
OCHOA Carlos José
2007
2009
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Carlos José Ochoa
VEN
Franklin Chacon
VEN
Manuel Eduardo Medina Marino
VEN
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2019
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
ABREU Jorge
2019
AULAR SANABRIA Orluis
2019
HARO Wilson
2018
SPREAFICO Matteo
2017
TORRES Carlos
2016
MONSALVE Jonathan
2015
ALARCON José
2014
SALINAS Jonathan
2013
OCHOA Carlos José
2012
UBETO APONTE Miguel
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14
Hurrengoa
Etapa 2 >
Cabimas
-
Valera
26 Abuztua
/ 188.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:35:00
RODRIGUEZ Jackson
(38.810 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
06:19:53
GARCIA RINCON Arthur Alberto
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
RODRIGUEZ Jackson
04:35:00
2.
GARCIA RINCON Arthur Alberto
00:00:00
3.
MEDINA MARINO Manuel Eduardo
00:00:00
4.
BELLETTI Manuel
00:00:00
5.
CONTRERAS Jose Alirio
00:00:00
6.
CHACON Franklin
00:00:00
7.
BECERRA Edwin
00:00:00
8.
GUSNEIVER Gil
00:00:00
9.
DONADELLO Emiliano
00:00:00
10.
GIL Tomas Enrique
00:00:00
11.
ACEVEDO COLLE Janier Alexis
00:00:00
12.
CHACON José
00:00:00
13.
SERPA PEREZ Jose Rodolfo
00:00:00
14.
RANGEL Ruben
00:00:00
15.
GONZALEZ ESCALANTE Ronald Javier
00:00:00
16.
VARGAS Freddy
00:00:00
17.
GALVIZ GARCIA Carlos Johan
00:00:00
18.
SUAREZ Cesar
00:00:00
19.
URREA VERGARA Darwin Luis
00:00:00
20.
MENDEZ Erwin
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika