Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Ster Elektrotoer
2008
(2.1)
Netherlands / 17 Ekaina - 21 Ekaina
Edition: 22 (703.0 Km)
Winner:
GASPAROTTO Enrico
2007
2009
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(3)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Enrico Gasparotto
SUI
Matti Breschel
DEN
Bram Schmitz
NED
Tweets by @ZLM_tour
Edizioak
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
2019
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
TEUNISSEN Mike
2017
GONCALVES Jose
2016
VANMARCKE Sep
2015
GREIPEL André
2014
GILBERT Philippe
2013
BOOM Lars
2012
CAVENDISH Mark
2011
GILBERT Philippe
2010
HANSEN Adam
2009
GILBERT Philippe
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 2 >
Schijndel
-
Valkenburg
18 Ekaina
/ 177.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:21:24
BRESCHEL Matti
(40.765 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
04:28:44
MARTIN Tony
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BRESCHEL Matti
CSC
04:21:24
2.
MARTENS Paul
RAB
00:00:00
3.
GASPAROTTO Enrico
BAR
00:00:00
4.
NOCENTINI Rinaldo
ALM
00:00:00
5.
ONGARATO Alberto
MRM
00:00:00
6.
DEVENYNS Dries
SIL
00:00:00
7.
KOPP David
COS
00:00:00
8.
WYNANTS Maarten
QST
00:00:00
9.
MARCATO Marco
COS
00:00:00
10.
COOKE Baden
BAR
00:00:00
11.
KEMPS Aaron
AST
00:00:00
12.
RENDERS Sven
TSV
00:00:00
13.
PAUWELS Serge
TSV
00:00:00
14.
DE KORT Koen
AST
00:00:00
15.
DE WAELE Bert
LAN
00:00:00
16.
BLOKS Hans
CJP
00:00:00
17.
ROOIJAKKERS Piet
SKS
00:00:00
18.
MAZZANTI Luca
TCS
00:00:00
19.
LJUNGBLAD Jonas
FPT
00:00:00
20.
OEGEMA Bart
FPT
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika