Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
La Coupe du Monde Cycliste Féminine de Montréal
2008
(CDM)
Canada / 31 Maiatza
Edition: 11
Winner:
ARNDT Judith
2007
2009
© Image: www.world-cup-cycling.org
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Judith Arndt
GER
Edizioak
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2009
POOLEY Emma
2008
ARNDT Judith
2007
LUPERINI Fabiana
2006
ARNDT Judith
2005
JEANSON Geneviève
2004
JEANSON Geneviève
2003
JEANSON Geneviève
2002
DEMET-BARRY Deirdre
2001
JEANSON Geneviève
2000
SUNDSTEDT Pia
Montreal
-
Montreal
31 Maiatza
Etapa irabazlea
:
03:11:34
ARNDT Judith
(34.452 km/hr)
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ARNDT Judith
TMP
03:11:34
2.
LUPERINI Fabiana
MSI
00:00:00
3.
HOBSON Leigh
NCAN
00:00:32
4.
WRIGHT Alison
NAUS
00:00:34
5.
ARMSTRONG Kristin
RLT
00:00:34
6.
SAMPLONIUS Anne
NCAN
00:00:34
7.
WILLOCK Erinne
WEB
00:00:34
8.
POOLEY Emma
TSW
00:00:38
9.
DOPPMANN Priska
RLT
00:00:51
10.
EGYED Nikki
NAUS
00:00:51
11.
PITEL Edwige
TPF
00:00:53
12.
FRANGES Lauren
00:01:10
13.
KIESANOWSKI Joanne
00:01:23
14.
MENG Lang
GPC
00:01:23
15.
BELTMAN Chantal
TMP
00:01:23
16.
VZESNIAUSKAITE Modesta
NUR
00:01:23
17.
GOMEZ Felicia
00:01:23
18.
ANDERSON Kimberly
TMP
00:01:23
19.
GRASSI HERRERA Alessandra Giuseppina
NMEX
00:01:23
20.
WRUBLESKI Alexandra
WEB
00:01:23
73
Erretiratzeak
2.
SCHMIDT Trine
MSI
DNF
6.
FORESI Lorena
MSI
DNF
13.
BATES Katherine
TMP
DNF
15.
TEUTENBERG Ina-Yoko
TMP
DNF
22.
KLEINMANN Larissa
NUR
DNF
23.
LINDBERG Marie
NUR
DNF
24.
SCHLEICHER Regina
NUR
DNF
33.
HOLCOMB Janel
WEB
DNF
34.
THORBURN Christine
WEB
DNF
41.
CREUX Sophie
ESG
DNF
42.
THOMAS Béatrice
ESG
DNF
44.
PATOU Estelle
ESG
DNF
46.
NUMAINVILLE Joëlle
ESG
DNF
52.
LIU Yong Li
GPC
DNF
54.
WANG Fei
GPC
DNF
56.
ZHANG Liping
GPC
DNF
61.
GONZALEZ PEREZ Yoanka
NCUB
DNF
62.
GONZALEZ VALDINIESO Yumaris
NCUB
DNF
63.
RODRIGUEZ HERNANDEZ Dalila
NCUB
DNF
64.
GARCIA Iraida
NCUB
DNF
65.
TORRES Yeima
NCUB
DNF
76.
LOANE Jocelyn
NAUS
DNF
84.
RICKARDS Emma
RLT
DNF
86.
SCHNIDER Pascale
RLT
DNF
92.
SCHMIDT-HENNES Tanja
TSW
DNF
93.
LASASSO Kristen
TSW
DNF
94.
SENN Mirjam
TSW
DNF
96.
KNECHT Andrea
TSW
DNF
102.
CARON Joanie
DNF
103.
LABONTE Veronique
DNF
105.
BURNS Jessica
DNF
106.
GUZMAN Anne
DNF
112.
FARELL Julia
DNF
113.
MELLON Alyssa
DNF
114.
LAMPI Allison
DNF
115.
CONEY Sarah
DNF
116.
ST-ARNAUD-WATT Chloe
DNF
122.
BOCHKARYEVA Elyzaveta
NUKR
DNF
123.
KRASOVA Kateryna
NUKR
DNF
125.
STIAJKINA Tatiana
NUKR
DNF
126.
ANDRUK Olena
NUKR
DNF
132.
LAMBORELLE Nathalie
UNG
DNF
135.
SCHOBER Bernadette
UNG
DNF
143.
TESTROETE Alison
DNF
144.
SMALL Carmen
DNF
145.
MILLER Meredith
DNF
151.
BLAGDON Wendy
DNF
152.
BRADLEY Julia
DNF
153.
ELLIOTT Natasha
DNF
154.
MATTE SOPHIE
DNF
156.
SPOONER Tricia
DNF
163.
DHERUELLE Julie
FUT
DNF
164.
DUTRIAUX Fiona
FUT
DNF
166.
MERLOT Emmanuelle
FUT
DNF
172.
RIBEROT Fanny
TPF
DNF
173.
MERMILLOD Eugenie
TPF
DNF
174.
WILKES Carissa
TPF
DNF
175.
GUDSELL Brei
TPF
DNF
176.
LONGO-CIPRELLI Jeannie
TPF
DNF
191.
PALMER Susan
DNF
193.
ROBBINS Kirsten
DNF
195.
GAGNON-GASCON Elisa
DNF
196.
ZIDER Mary
DNF
205.
KELLY Helen
DNF
211.
HUPIN-DEBEURME Mathilde
DNF
212.
GAUTHIER Genevieve
DNF
213.
MORIARTY Louise
DNF
214.
MARCEAU Julie
DNF
215.
HOGAN Catherine
DNF
216.
CANUEL Karol-Ann
DNF
221.
GUERRERO MENDEZ Belem
NMEX
DNF
223.
LEAL BALDERAS Verónica
NMEX
DNF
224.
ROCHA GUERRERO Mayra del Rocio
NMEX
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika