Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Giro Rosa
2008
(2.1)
Italy / 5 Uztaila - 13 Uztaila
Edition: 19 (809.6 Km)
Winner:
LUPERINI Fabiana
2007
2009
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(11)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Fabiana Luperini
ITA
Ina Teutenberg
GER
Fabiana Luperini
ITA
Claudia Lichternberg-Häusler
GER
Tweets by @giro_donne
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1990
1989
1988
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
VAN VLEUTEN Annemiek
2021
VAN DER BREGGEN Anna
2020
VAN DER BREGGEN Anna
2019
VAN VLEUTEN Annemiek
2018
VAN VLEUTEN Annemiek
2017
VAN DER BREGGEN Anna
2016
GUARNIER Megan
2015
VAN DER BREGGEN Anna
2014
VOS Marianne
2013
ABBOTT Mara
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 0 >
Mantova
-
Mantova
5 Uztaila
/ 1.20 kilometer
Etapa irabazlea
:
00:01:40
MELCHERS-VAN POPPEL Mirjam
(43.200 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
00:01:40
MELCHERS-VAN POPPEL Mirjam
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MELCHERS-VAN POPPEL Mirjam
FLX
00:01:40
2.
CARRARA Vera
DGC
00:00:00
3.
WILD Kirsten
AAD
00:00:00
4.
CANTELE Noemi
BCT
00:00:01
5.
BRÄNDLI Nicole
BCT
00:00:01
6.
MARKERINK Loes
FLX
00:00:01
7.
HOLLER Monica
BCT
00:00:01
8.
TEUTENBERG Ina-Yoko
TMP
00:00:01
9.
BATES Katherine
TMP
00:00:02
10.
ARNDT Judith
TMP
00:00:02
11.
LJUNGSKOG Susanne
FLX
00:00:02
12.
BELTMAN Chantal
TMP
00:00:02
13.
BECKER Charlotte
NUR
00:00:02
14.
TREIER Grete
GAU
00:00:02
15.
VILLUMSEN Linda Melanie
TMP
00:00:03
16.
CARRIGAN Sara
NAUS
00:00:03
17.
SLAPPENDEL Iris
FLX
00:00:03
18.
BRONZINI Giorgia
TFA
00:00:03
19.
EGYED Nikki
NAUS
00:00:03
20.
WOOD Oenone
TMP
00:00:04
8
Erretiratzeak
5.
DE GOEDE Suzanne
NUR
DNS
51.
BIGNOTTO Laura
TOG
DNS
54.
FARINA Anna
TOG
DNS
55.
MUCCIOLI Sara
TOG
DNS
75.
GROENEWEGEN Maxime
AAD
DNS
86.
TOMIC Josephine
NAUS
DNS
88.
GRAHAM Lorain
NAUS
DNS
118.
GROMASZEK Barbara
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika