Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
International Thüringen Rundfahrt der Frauen
2008
(2.1)
Germany / 22 Uztaila - 27 Uztaila
Edition: 21 (559.6 Km)
Winner:
ARNDT Judith
2007
2009
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(6)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Judith Arndt
GER
Tweets by @LottoLadiesTour
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1989
1988
1987
1986
2022
2021
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
MANLY Alexandra
2021
BRAND Lucinda
2019
HAMMES Kathrin
2018
BRENNAUER Lisa
2017
BRENNAUER Lisa
2016
CECCHINI Elena
2015
JOHANSSON Emma
2014
STEVENS Evelyn
2013
JOHANSSON Emma
2012
ARNDT Judith
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 3 >
Greiz
-
Greiz
24 Uztaila
/ 104.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:57:34
CANTELE Noemi
(35.749 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
07:18:33
CANTELE Noemi
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CANTELE Noemi
BCT
02:57:34
2.
JOHANSSON Emma
NSWE
00:00:47
3.
ANDERSON Kimberly
TMP
00:00:47
4.
CORAZZA Martina
GAU
00:00:47
5.
RYAN Carla
RLT
00:00:47
6.
ARNDT Judith
TMP
00:00:47
7.
TREIER Grete
GAU
00:00:47
8.
WORRACK Trixi
NUR
00:00:52
9.
SOEDER Christiane
RLT
00:00:52
10.
THÜRIG Karin
RLT
00:01:37
11.
VALEN Anita
FLX
00:02:21
12.
VERBEKE Grace
NBEL
00:02:21
13.
DÜSTER Sarah
RLT
00:02:21
14.
KOZONCHUK Oxana
MSI
00:02:21
15.
GAUMNITZ - POHL Stephanie
NGER
00:02:21
16.
DECROIX Lieselot
NBEL
00:02:21
17.
GEBHARDT Elke
00:02:21
18.
ITURRIAGAECHEVARRIA MAZAGA Eneritz
SAF
00:02:21
19.
POWERS Alison
NUSA
00:02:21
20.
WERNER Laure
NBEL
00:02:21
6
Erretiratzeak
4.
SANDIG Madeleine
TMP
DNF
13.
VAN ESSEN Sharon
DSB
DNF
31.
BRÄNDLI Nicole
BCT
DNF
53.
BATES Nathalie
MSI
DNF
122.
MILOW Mandy
DNF
146.
MUCH Rebecca
WEB
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro dŽItalia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika