Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Hainan
2009
(2.HC)
China / 11 Azaroa - 19 Azaroa
Edition: 4 (1282.4 Km)
Winner:
VENTOSO ALBERDI Francisco José
2008
2010
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Francisco José Ventoso Alberdi
ESP
Boris Shpilevsky
RUS
Volodymyr Zagorodniy
UKR
Tweets by @tourhainan
Edizioak
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2018
MASNADA Fausto
2017
MOSCA Jacopo
2016
LUTSENKO Alexey
2015
MODOLO Sacha
2014
ANTOMARCHI Julien
2013
HOFLAND Moreno
2012
GRUZDEV Dmitriy
2011
IGLINSKIY Valentin
2010
IGLINSKIY Valentin
2009
VENTOSO ALBERDI Francisco José
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
Hurrengoa
Etapa 3 >
Xinglong
-
Wenchang
13 Azaroa
/ 158.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:36:02
METLUSHENKO Yuri
Laisterketako Liderra
:
11:08:28
BUTS Vitaliy
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
METLUSHENKO Yuri
NUKR
03:36:02
2.
PEARSON Joel
SLV
00:00:00
3.
SHPILEVSKY Boris
NRUS
00:00:00
4.
VENTOSO ALBERDI Francisco José
ASY
00:00:00
5.
PARK Sean ho
SCT
00:00:00
6.
KOUDENTSOV Sergey
PSN
00:00:00
7.
STARZENGRUBER Harald
ELK
00:00:00
8.
BUTS Vitaliy
00:00:00
9.
ANUAWAR Ahmad Haidar
MPC
00:00:00
10.
BOLE Grega
NSLO
00:00:00
11.
SCHILLINGER Andreas
TSP
00:00:00
12.
JANORSCHKE Grischa
TSP
00:00:00
13.
KIRSIPUU Jaan
L2A
00:00:00
14.
MROZ Mateusz
MRZ
00:00:00
15.
HERZ Serge
L2A
00:00:00
16.
PENG Kuei Hsiang
GNT
00:00:00
17.
SHMIDT Alexey
00:00:00
18.
NESVEDA Jiri
ASP
00:00:00
19.
KROTKY Rostislav
ASP
00:00:00
20.
CUPPENS Tjarco
00:00:00
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika