Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta Ciclista a Venezuela
2010
(2.2)
(Vuelta Ciclista a Venezuela)
Venezuela / 30 Ekaina - 11 Uztaila
Edition: 22 (1659.7 Km)
Winner:
GIL MARTINEZ Tomas Aurelio
2009
2011
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(2)
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Tomas Aurelio Gil Martinez
VEN
Segura Frederick
VEN
Manuel Eduardo Medina Marino
VEN
José Alarcon
VEN
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2019
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
ABREU Jorge
2019
AULAR SANABRIA Orluis
2019
HARO Wilson
2018
SPREAFICO Matteo
2017
TORRES Carlos
2016
MONSALVE Jonathan
2015
ALARCON José
2014
SALINAS Jonathan
2013
OCHOA Carlos José
2012
UBETO APONTE Miguel
Lehenagokoa
1
|
2a
|
2b
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
Hurrengoa
Etapa 3 >
Chaguaramas
-
San Juan de los Morros
2 Uztaila
/ 185.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:06:34
CORDOVES PEREZ Gil
Laisterketako Liderra
:
09:12:31
GARCIA-CASARRUBIOS PINTOR Oscar
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CORDOVES PEREZ Gil
04:06:34
2.
PORSEV Alexander
00:00:00
3.
ULLOA RODRIGUEZ Jeyson Camilo
00:00:00
4.
SEGURA Frederick
00:00:00
5.
MACHADO PEREZ Honorio
00:00:00
6.
TORRES DURANGO Juan David
00:00:00
7.
HERRERA Julio
00:00:00
8.
ABREU Jorge
00:00:00
9.
MONSALVE Ralph
00:00:00
10.
FRANCO Jose
00:00:00
11.
GRANJEL Raul
00:00:00
12.
ALCOLEA Arnold
00:00:00
13.
DIAZ José
00:00:00
14.
VARGAS Freddy
00:00:00
15.
GIL MARTINEZ Tomas Aurelio
00:00:00
16.
URREA VERGARA Darwin Luis
00:00:00
17.
HERRERA CORTES Elder
00:00:00
18.
CASAS Ivan Mauricio
00:00:00
19.
CHACON José
00:00:00
20.
GELVEZ Luis
00:00:00
3
Erretiratzeak
0.
ALTAMIRANDA Cleyzer
DNF
0.
ROJAS Maximo
DNF
0.
VILLALOBOS Yenderson
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika