Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Le Tour de Bretagne Cycliste - Trophée des Granitiers
2010
(2.2)
(Le Tour de Bretagne Cycliste - Trophée des Granitiers)
France / 25 Apirila - 1 Maiatza
Edition: 44 (1006.0 Km)
Winner:
BOUYER Franck
2009
2011
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Franck Bouyer
FRA
Tweets by @tourbretagne
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
MANZIN Lorrenzo
2018
SCHMIDT Fabien
2017
DASSONVILLE Flavien
2016
COSTA Adrien
2015
DELFOSSE Sébastien
2014
LINDEMAN Bertjan
2013
ZOIDL Riccardo
2012
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
2011
KUSZTOR Peter
2010
BOUYER Franck
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 5 >
Mauron
-
Huelgoat
29 Apirila
/ 176.30 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:14:19
DEGENKOLB John
Laisterketako Liderra
:
15:46:48
BOL Jetse
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DEGENKOLB John
TET
04:14:19
2.
ARGUELYES RODRIGES Arkimedes
TIK
00:00:00
3.
MORIZOT Florian
AUB
00:00:00
4.
CLAUDE Mathieu
BTL
00:00:00
5.
OOSTLANDER Sander
VVE
00:00:00
6.
VERRAES Benjamin
JVB
00:00:06
7.
LESSCHAEVE Rudy
00:00:06
8.
BALDO Nicolas
ARH
00:00:06
9.
KUSZTOR Peter
ARH
00:00:06
10.
DAENINCK Benoit
RLM
00:00:06
11.
BOL Jetse
RB3
00:00:06
12.
ANDERSON Ryan
KBS
00:00:06
13.
PINEAU Cedric
RLM
00:00:06
14.
DEMARE Arnaud
00:00:06
15.
MCEVOY Jonathan
NGBR
00:00:06
16.
SALOMEIN Jarl
00:00:06
17.
PICHON Laurent
BSC
00:00:06
18.
HADDOU Saïd
BTL
00:00:06
19.
COURTEILLE Arnaud
00:00:06
20.
BENNETT Sam
00:00:06
2
Erretiratzeak
34.
GONZALO RAMIREZ Eduardo
BSC
DNF
124.
NOVIKOV Nikita
TIK
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika