Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Giro dell'Appennino
2010
(1.1)
(Giro dell´Appennino)
Italy / 25 Apirila
Edition: 71 (187.0 Km)
Winner:
KISERLOVSKI Robert
2009
2011
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(2)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Robert Kiserlovski
CRO
Tweets by @giroappennino
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1939
1938
1937
1936
1935
1934
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
MEINTJES Louis
2021
HERMANS Ben
2020
HAYTER Ethan
2019
CATTANEO Mattia
2018
CICCONE Giulio
2017
CELANO Danilo
2016
FIRSANOV Serguei
2015
FRAILE MATARRANZ Omar
2014
COLBRELLI Sonny
2013
MUCELLI Davide
Novi Ligure
-
Pontedecimo
25 Apirila
/ 187.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:26:19
KISERLOVSKI Robert
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KISERLOVSKI Robert
LIQ
04:26:19
2.
POZZOVIVO Domenico
COG
00:01:29
3.
BERTOLINI Alessandro
AND
00:01:29
4.
VISCONTI Giovanni
ISD
00:01:29
5.
CARUSO Damiano
DER
00:01:29
6.
RODRIGUEZ Jackson
AND
00:01:29
7.
MUTO Pasquale
MIE
00:01:29
8.
HOLLENSTEIN Reto
VBG
00:01:29
9.
OCHOA Carlos José
AND
00:01:29
10.
PARDILLA BELLON Sergio
CMO
00:01:29
11.
NIEMIEC Przemyslaw
MIE
00:01:33
12.
RICCO Riccardo
FLM
00:01:34
13.
BELKOV Maxim
ISD
00:01:51
14.
BICHOT Freddy
BTL
00:03:10
15.
ORTEGA Didac
ASA
00:03:10
16.
SELLA Emanuele
CMO
00:03:12
17.
PIDGORNYY Ruslan
ISD
00:10:13
18.
CAMUSSA Piergiorgio
VBG
00:10:13
19.
GAROFOLO Vincenzo
PPO
00:10:13
20.
KVASINA Matija
RAR
00:10:13
71
Erretiratzeak
13.
LODDO Alberto
AND
DNF
16.
SERPA PEREZ Jose Rodolfo
AND
DNF
17.
WURF Cameron
AND
DNF
32.
BERNAUDEAU Giovanni
BTL
DNF
35.
GAUDIN Damien
BTL
DNF
37.
LE FLOCH Guillaume
BTL
DNF
52.
ANZA Santo
FLM
DNF
53.
BAILETTI Paolo
FLM
DNF
54.
GENTILI Massimiliano
FLM
DNF
55.
GIORDANI Leonardo
FLM
DNF
56.
GIRARDI Edoardo
FLM
DNF
57.
LUCCIOLA Fabrizio
FLM
DNF
58.
NOE' Andrea
FLM
DNF
61.
BERTHOU Eric
CMO
DNF
62.
RAISONI Alessandro
CMO
DNF
63.
KOCJAN Jure
CMO
DNF
65.
RATTO Daniele
CMO
DNF
66.
PIECHELE Andrea
CMO
DNF
68.
PERUFFO Enrico
CMO
DNF
75.
CLARKE Simon
ISD
DNF
78.
MIRENDA Gianluca
ISD
DNF
85.
STORTONI Simone
COG
DNF
95.
GUFLER Alexander
VBG
DNF
98.
STRGAR Matic
VBG
DNF
104.
CARVAJAL JARAMILLO Edwin
MIE
DNF
105.
BALIANI Fortunato
MIE
DNF
107.
CAMPAGNARO Simone
MIE
DNF
108.
PINIZZOTTO Leonardo
MIE
DNF
111.
BONUCCELLI Davide
CDC
DNF
112.
CALLEGARIN Daniele
CDC
DNF
113.
D'ANGELO Davide
CDC
DNF
114.
ASCANI Luca
CDC
DNF
115.
MURAGLIA Giuseppe
CDC
DNF
117.
TOROSANTUCCI Davide
CDC
DNF
122.
TRATNIK David
RAR
DNF
123.
DI LORENZO Alberto
RAR
DNF
124.
SOTTOCORNOLA Omar
RAR
DNF
125.
CADDEO Manuele
RAR
DNF
126.
KOCHETKOV Pavel
RAR
DNF
127.
REZMAN Bostjan
RAR
DNF
128.
MEZGEC Luka
RAR
DNF
132.
BORCHI Stefano
DER
DNF
134.
CHIARINI Riccardo
DER
DNF
135.
ERMETI Giairo
DER
DNF
136.
SALERNO Cristiano
DER
DNF
141.
SCHMAEH Elias
PCB
DNF
147.
KALT Lukas
PCB
DNF
148.
HENGGELER Daniel
PCB
DNF
151.
OPRYSHKO Oleg
AMO
DNF
156.
NOVAK Jakub
AMO
DNF
157.
VOLIK Konstantin
AMO
DNF
163.
KIKUCHI Masaaki
PPO
DNF
164.
INOUE Kazuo
PPO
DNF
165.
MASUDA Nariyuki
PPO
DNF
166.
MIYAZAWA Takashi
PPO
DNF
171.
ANGELONI Adriano
BUC
DNF
172.
CARLETTI Marco
BUC
DNF
173.
COLETTA Gianluca
BUC
DNF
175.
PROCH Walter
BUC
DNF
181.
BELOTTI Ivan
KCT
DNF
183.
DONESANA Fabio
KCT
DNF
184.
LEPPIK Gabriel
KCT
DNF
187.
PUUSEPP Martin
KCT
DNF
192.
ROOIJAKKERS Piet
SKS
DNF
193.
TIMMER Albert
SKS
DNF
201.
COMMESSO Salvatore
MKT
DNF
202.
USAI Stefano
MKT
DNF
203.
GIALLORENZO Mariano
MKT
DNF
204.
D'ANDREA Nicola
MKT
DNF
205.
PASSERON Aurélien
MKT
DNF
208.
RUBIANO CHAVEZ Miguel Angel
MKT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika