Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Hainan
2010
(2.HC)
China / 11 Urria - 19 Urria
Edition: 5 (1476.9 Km)
Winner:
IGLINSKIY Valentin
2009
2011
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(2)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Valentin Iglinskiy
KAZ
1
Fans
janette kemp
Tweets by @tourhainan
Edizioak
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2018
MASNADA Fausto
2017
MOSCA Jacopo
2016
LUTSENKO Alexey
2015
MODOLO Sacha
2014
ANTOMARCHI Julien
2013
HOFLAND Moreno
2012
GRUZDEV Dmitriy
2011
IGLINSKIY Valentin
2010
IGLINSKIY Valentin
2009
VENTOSO ALBERDI Francisco José
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
Etapa 9 >
Dongfang
-
Sanya
19 Urria
/ 226.10 kilometer
Etapa irabazlea
:
05:16:26
VAN HUMMEL Kenny Robert
Laisterketako Liderra
:
26:49:23
IGLINSKIY Valentin
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VAN HUMMEL Kenny Robert
SKS
05:16:26
2.
KOUDENTSOV Sergey
PSN
00:00:00
3.
MATA Enrique
FOT
00:00:00
4.
CELIS ZABALA Vidal
FOT
00:00:00
5.
NISHITANI Taiji
AIS
00:00:00
6.
MERLO Michele
FOT
00:00:00
7.
MARKOV Alexei
NRUS
00:00:00
8.
METLUSHENKO Yuri
NUKR
00:00:00
9.
KOVALEV Ivan
NRUS
00:00:00
10.
TLEUBAYEV Ruslan
NKAZ
00:00:00
11.
CANTWELL Jonathan
VAU
00:00:00
12.
CHENG Ji
SKS
00:00:00
13.
JANISZEWSKI Sylwester
CCC
00:00:00
14.
WACKER Eugen
GNT
00:00:00
15.
IGLINSKIY Valentin
AST
00:00:00
16.
SMOLEN Tomasz
CCC
00:00:00
17.
MORI Kazuhiro
AIS
00:00:00
18.
HUFF Charles Bradley
JBC
00:00:00
19.
HEYMANS Cyrille
CCD
00:00:00
20.
DEROO David
SKS
00:00:00
7
Erretiratzeak
46.
KERSTEN Ben
VAU
DNF
47.
ZAJICEK Phil
VAU
DNS
56.
DICKESON William
JBC
DNF
74.
EMAMI Rahim
GNT
DNF
85.
COHNEN Stefan
CCD
DNF
143.
MATNUR Matnur
PSN
DNF
146.
KRASILNIKOV Roman
PSN
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika