Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour of Utah
2011
(2.1)
United States / 9 Abuztua - 14 Abuztua
(656.5 Km)
Winner:
LEIPHEIMER Levi
2012
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(3)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Levi Leipheimer
USA
1
Fans
Tony S
Tweets by @TourofUtah
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
HERMANS Ben
2018
KUSS Sepp
2017
BRITTON Rob
2016
MORTON Lachlan David
2015
DOMBROWSKI Joseph Lloyd
2014
DANIELSON Tom
2012
TSCHOPP Johann
2011
LEIPHEIMER Levi
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
Salt Lake City
-
Salt Lake City
13 Abuztua
/ 131.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:56:18
ACEVEDO COLLE Janier Alexis
Laisterketako Liderra
:
11:32:59
LEIPHEIMER Levi
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
ACEVEDO COLLE Janier Alexis
GOB
02:56:18
2.
MEJIAS LEAL Javier
TT1
00:00:05
3.
BERTOGLIATI Rubens
TT1
00:00:06
4.
MANCEBO PEREZ Francisco
RCC
00:00:06
5.
BEYER Chad
BMC
00:00:06
6.
EUSER Lucas
CSM
00:00:06
7.
MC CARTY Jonathan Patrick
CSM
00:00:06
8.
DUGGAN Timothy
LIQ
00:00:06
9.
VANDEVELDE Christian
GRM
00:00:06
10.
JONES Christopher
UHC
00:00:06
11.
GUTIERREZ David
GEO
00:00:13
12.
BAJADALI Andy
KBS
00:00:15
13.
RAMIREZ CALDERON Alejandro
GOB
00:00:25
14.
MONTIEL CUELLAR Rafael Anibal
GOB
00:00:27
15.
MACH Paul
BPC
00:00:28
16.
BALDWIN Christopher
BPC
00:00:28
17.
STETINA Peter
GRM
00:00:28
18.
ROMERO AMARAN Luis
JSH
00:00:36
19.
VIVIANI Elia
LIQ
00:00:44
20.
FRATTINI Davide
UHC
00:01:02
8
Erretiratzeak
6.
MCCARTNEY Jason
RSH
FAD
8.
SELANDER Bjorn
RSH
FAD
12.
FAIRLY Caleb
THR
DNF
55.
THÖMEL Tino
GEO
FAD
74.
LAMBERT-LEMAY Simon
CSM
DNF
122.
FREY Nick
JSH
FAD
131.
ANTHONY Jesse
KBS
DNF
146.
CROSBY Louis
PBR
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika