Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
World Road Championship (MU)
2012
(CM)
Netherlands / 22 Iraila
Edition: 17 (177.0 Km)
Winner:
LUTSENKO Alexey
2011
2013
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Alexey Lutsenko
KAZ
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
FEDOROV Yevgeniy
2021
BARONCINI Filippo
2019
BATTISTELLA Samuele
2018
HIRSCHI Marc
2017
COSNEFROY Benoit
2016
HALVORSEN Kristoffer
2015
LEDANOIS Kevin
2014
BYSTROM Sven Erik
2013
MOHORIC Matej
2012
LUTSENKO Alexey
Valkenburg
-
Valkenburg
22 Iraila
/ 177.00 kilometer / Hasiera: 09:00 / Helmuga: 13:15
Etapa irabazlea
:
04:20:15
LUTSENKO Alexey
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
LUTSENKO Alexey
UKAZ
04:20:15
2.
COQUARD Bryan
UFRA
00:00:00
3.
VAN ASBROECK Tom
UBEL
00:00:00
4.
HOULE Hugo
UCAN
00:00:00
5.
PIBERNIK Luka
USLO
00:00:00
6.
CHAVES RUBIO Johan Esteban
UCOL
00:00:00
7.
BOHORQUEZ SANCHEZ Hernando
UCOL
00:00:00
8.
VANBILSEN Kenneth
UBEL
00:00:00
9.
WIPPERT Wouter
UNED
00:00:00
10.
BENNETT Sam
UIRL
00:00:00
11.
KONRAD Patrick
UAUT
00:00:00
12.
POLANC Jan
USLO
00:00:00
13.
HADDI Soufiane
UMAR
00:00:00
14.
HOFLAND Moreno
UNED
00:00:00
15.
BLIKRA Haavard
UNOR
00:00:00
16.
POMOSHNIKOV Sergey
URUS
00:00:00
17.
DILLIER Silvan
USUI
00:00:00
18.
WARBASSE Larry
UUSA
00:00:00
19.
MCCARTHY Jay
UAUS
00:00:00
20.
VALGREN ANDERSEN Michael
UDEN
00:00:00
45
Erretiratzeak
4.
LE GAC Olivier
UFRA
FAD
12.
WAEYTENS Zico
UBEL
DNF
30.
TRATNIK Jan
USLO
DNF
34.
EIDSHEIM Filip
UNOR
DNF
35.
NILSEN HOEM Bjørn Tore
UNOR
DNF
47.
BOSWELL Ian
UUSA
DNF
52.
HOFER Andreas
UAUT
DNF
57.
AITKEN Nick
UAUS
DNF
58.
DENNIS Rohan
UAUS
DNF
59.
FREIBERG Michael
UAUS
DNF
63.
AHLSTRAND Jonas
USWE
DNF
64.
ANDERSSON Mats
USWE
FAD
65.
DAHLSTROM Jesper
USWE
DNF
78.
CHAVANNE Gabriel
USUI
DNF
80.
BECIS Armands
ULAT
DNF
82.
FLAKSIS Andzs
ULAT
DNF
88.
HENAO GOMEZ Sebastian
UCOL
DNF
94.
BOILY David
UCAN
DNF
97.
TEWELDE WELDEGABER Jani
UERI
DNF
98.
BARBARI Adil
UALG
FAD
99.
HAMZA Fayçal
UALG
DNF
102.
BULIK Mieszko
UPOL
FAD
107.
KINOSHITA Tomohiro
UJAP
FAD
108.
TERASAKI Takero
UJAP
FAD
109.
TSUBAKI Hiroshi
UJAP
DNF
114.
GOLOVASH Oleksandr
UUKR
DNF
117.
QUISHPE QUISHPE Carlos Eduardo
UECU
DNF
118.
AHMAD ZAMRI Zulhimie Afif
UMAS
DNF
119.
HAMIDUN Hanidam
UMAS
DNF
120.
MOHAMMED BAKRI Sofian Nabil
UMAS
DNF
121.
MUHAMAD FAIZ IZZUDIN Omar
UMAS
DNF
122.
ZULKIFLIE Nik Mohd Azwan
UMAS
DNF
123.
CASTILLO SOTO Ulises Alfredo
UMEX
DNF
127.
WILSON Jack
UIRL
DNF
129.
CHOI Ki Ho
UHKG
DNF
131.
CHATZAKIS Panagiotis
UGRE
FAD
133.
DAVID Tom
UNZL
DNF
141.
SAFONAU Siarhei
UBLR
DNF
147.
ABREU Jorge
UVEN
DNF
149.
BRICEÑO Fernando
UVEN
FAD
150.
GODOY Yonder
UVEN
DNF
152.
CIJNTJE Hillard
UAHO
DNF
153.
VAN RUTTEN Bryan
UAHO
DNF
154.
WINKEL Quinten
UAHO
DNF
156.
SANCHEZ CUEVAS Manuel Andres
UDOM
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika