Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Classic Sud Ardèche - Souvenir Francis Delpech
2013
(1.1)
(Les Boucles du Sud Ardèche - Souvenir Francis Delpech)
France / 24 Otsaila
Edition: 13 (197.8 Km)
Winner:
DRUJON Mathieu
2012
2014
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Mathieu Drujon
FRA
Tweets by @boucles_classic
Edizioak
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2017
FINETTO Mauro
2016
VAKOC Petr
2015
SEPULVEDA Eduardo
2014
VACHON Florian
2013
DRUJON Mathieu
2012
PAURIOL Rémi
2011
VICHOT Arthur
2010
RIBLON Christophe
2009
BICHOT Freddy
2008
SMUKULIS Gatis
Bourg-Saint-Andéol
-
Ruoms
24 Otsaila
/ 197.80 kilometer / Hasiera: 10:45
Etapa irabazlea
:
DRUJON Mathieu
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DRUJON Mathieu
AUB
00:00:00
2.
PAURIOL Rémi
SAU
00:00:56
3.
BARDET Romain
ALM
00:00:32
4.
GEORGES Sylvain
ALM
00:00:24
5.
JEANDESBOZ Fabrice
SAU
00:00:20
6.
MEERSMAN Gianni
OPQ
00:00:16
7.
DUMOULIN Samuel
ALM
00:00:12
8.
SIMON Julien
SAU
00:00:08
9.
MALACARNE Davide
EUC
00:00:07
10.
DE MAAR Marc
UHC
00:00:06
11.
VOECKLER Thomas
EUC
00:00:05
12.
FERRARI BARCELO Fabricio
CJR
00:00:03
13.
MOLARD Rudy
COF
00:00:00
14.
QUINTERO NORENA Carlos Julian
COL
00:00:00
15.
IZAGIRRE INSAUSTI Gorka
EUS
00:00:00
16.
JEANNESSON Arnold
FDJ
00:00:00
17.
BONNAFOND Guillaume
ALM
00:00:00
18.
MARTINEZ Yannick
LPM
00:00:00
19.
BARGUIL Warren
ARG
00:00:00
20.
DUPONT Hubert
ALM
00:00:00
76
Erretiratzeak
5.
TORTELIER Etienne
SAU
DNF
6.
MARINO Jean Marc
SAU
DNS
11.
ELISSONDE Kenny
FDJ
DNF
12.
GENIEZ Alexandre
FDJ
DNF
16.
ROY Jérémy
FDJ
DNF
17.
VAUGRENARD Benoît
FDJ
DNF
23.
BERNAUDEAU Giovanni
EUC
DNF
24.
BOUYER Franck
EUC
DNF
25.
CHARTEAU Anthony
EUC
DNF
26.
HUREL Tony
EUC
DNF
27.
KERN Christophe
EUC
DNF
37.
RIBLON Christophe
ALM
DNF
47.
RADOCHLA Steffen
EUS
DNF
48.
ABERASTURI IZAGA Jon
EUS
DNF
56.
RABON Frantisek
OPQ
DNF
62.
DAMUSEAU Thomas
ARG
DNF
63.
HUGUET Yann
ARG
DNF
64.
LUDVIGSSON Tobias
ARG
DNF
66.
PETERSON Thomas
ARG
DNF
67.
PREIDLER Georg
ARG
DNF
68.
SPRICK Matthieu
ARG
DNF
73.
GUILLOU Florian
BSE
DNF
74.
PERICHON Pierre-Luc
BSE
DNF
76.
DURET Sébastien
BSE
DNF
78.
SEPULVEDA Eduardo
BSE
DNF
84.
CARDOSO Manuel Antonio Leal
CJR
DNF
87.
MORENO ALLUE Francisco Javier
CJR
DNF
91.
BAGOT Yohan
COF
DNF
92.
BESCOND Jérémy
COF
DNF
95.
HARDY Romain
COF
DNF
98.
TAARAMAE Rein
COF
DNF
102.
AVILA VANEGAS Edwin Alciviades
COL
DNF
103.
OSPINA NAVARRA Dalivier
COL
DNF
104.
DUQUE Leonardo
COL
DNF
106.
QUINTERO ARTUNDUAGA Duber Armando
COL
DNF
108.
VALENCIA Juan Pablo
COL
DNF
112.
DAY Ben
UHC
DNF
115.
SUMMERHILL Daniel
UHC
DNF
118.
REIJNEN Kiel
UHC
DNF
121.
BALDO Nicolas
ARH
DNF
122.
BAUR Felix
ARH
DNF
123.
CHENAUX Adrien
ARH
DNF
124.
CHIOCCA Mathieu
ARH
DNF
125.
LÜTHI Nicolas
ARH
DNF
126.
RAUSCH Tizian
ARH
DNF
127.
TEKLEHAYMANOT Temesgen
ARH
DNF
128.
AVERIN Maxim
ARH
DNF
131.
BACON Romain
AUB
DNF
132.
DASSONVILLE Flavien
AUB
DNF
134.
FAUCON Guillaume
AUB
DNF
135.
LE BOULCH Dimitri
AUB
DNF
136.
BACQUET Fabien
AUB
DNF
137.
TRONET Steven
AUB
DNF
141.
GIRAUD Benjamin
LPM
DNF
142.
LAVIEU Antoine
LPM
DNF
143.
VAUBOURZEIX Thomas
LPM
DNF
144.
BUSH Robert
LPM
DNF
151.
HOFSTETTER Olivier
LET
DNF
152.
DURTSCHI Maxwell Stuart
LET
DNF
153.
DE BIE Sean
LET
DNF
154.
EZQUERRA MUELA Jesús
LET
DNF
155.
HIRT Jan
LET
DNF
156.
SCHLECHTER Pit
LET
DNF
157.
SILVESTRE Fabio
LET
DNF
161.
WÜRTZ SCHMIDT Mads
GLU
DNF
162.
VINTHER Troels Ronning
GLU
DNF
163.
JORGENSEN Kasper Linde
GLU
DNF
164.
HANSEN Jesper
GLU
DNF
166.
MOBERG JÖRGENSEN Christian
GLU
DNF
167.
CLAUSEN Patrick
GLU
DNF
168.
STEENSEN André
GLU
DNF
171.
BERTHOU Eric
RAL
DNF
172.
BLAIN Alexandre
RAL
DNF
173.
BRITTON Rob
RAL
DNF
175.
OLIPHANT Evan
RAL
DNF
178.
HOLMES Matthew
RAL
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika