Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Grand Prix de la Ville de Lillers Souvenir Bruno Comini
2012
(1.2)
(Grand Prix de Lillers Souvenir Bruno Comini)
France / 4 Martxoa
Edition: 48 (171.0 Km)
Winner:
DOWNING Russel
2011
2013
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Russel Downing
GBR
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
2022
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
VACHON Florian
2018
LECROQ Jérémy
2017
BOUDAT Thomas
2016
STEELS Stijn
2014
TRONET Steven
2013
DAENINCK Benoit
2012
DOWNING Russel
2011
FLAHAUT Denis
2010
DAENINCK Benoit
2009
SARAMOTINS Aleksejs
Lillers
-
Lillers
4 Martxoa
/ 171.00 kilometer / Hasiera: 12:50 / Helmuga: 17:00
Etapa irabazlea
:
04:01:12
DOWNING Russel
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DOWNING Russel
04:01:12
2.
PAÏANI Jean Lou
00:00:00
3.
MANGEL Laurent
00:00:00
4.
HARDY Romain
00:00:00
5.
THWAITES Scott
00:00:00
6.
MARTIAS Rony
00:00:00
7.
BARKER Yanto
00:00:00
8.
OLEJNIK Michal
00:00:00
9.
LANDER Sebastian
00:00:00
10.
SUMMERHILL Daniel
00:00:00
11.
JARRIER Benoit
00:00:00
12.
BIBBY Ian
00:00:00
13.
LABORIE Christophe
00:00:03
14.
BLAIN Alexandre
00:00:17
15.
STEENSEN André
00:00:18
16.
KUZNETSOV Vyacheslav
00:00:23
17.
VALGREN ANDERSEN Michael
00:00:23
18.
BALDO Nicolas
00:00:43
19.
LALOUETTE Kevin
00:00:43
20.
JONKMAN Geert-Jan
00:00:43
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika