Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Flèche du Sud
2012
(2.2)
Luxembourg / 16 Maiatza - 20 Maiatza
Edition: 63 (598.5 Km)
Winner:
JUNGELS Bob
2011
2013
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Bob Jungels
LUX
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1949
2022
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
HERMANS Quinten
2018
MARCHAND Gianni
2017
KVASINA Matija
2016
SOUSA Sergio Ferreira
2015
DE LA PARTE GONZALEZ Victor
2014
BILLE Gaetan
2013
VALGREN ANDERSEN Michael
2012
JUNGELS Bob
2011
BOCHMANN-LARSEN Lasse
2010
BOCHMANN-LARSEN Lasse
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 2 >
Schifflange
-
Roeser
17 Maiatza
/ 166.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:08:04
GOESINNEN Floris
Laisterketako Liderra
:
06:09:41
STEENSEN André
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GOESINNEN Floris
04:08:04
2.
SCHLECHTER Pit
00:00:31
3.
OSTERGAARD Niki
00:00:31
4.
ANDERSSON Lars
00:00:31
5.
LAMOISSON Morgan
00:00:47
6.
THÖMEL Tino
00:00:47
7.
FLAMMANG Tom
00:00:47
8.
KLEMME Daniel
00:00:47
9.
CLAUSEN Patrick
00:00:47
10.
DAHLBERG Linus
00:00:47
11.
CARDIS Romain
00:00:47
12.
PALMER Thomas
00:00:47
13.
DIETEREN Jan
00:00:47
14.
BAER Michaël
00:00:47
15.
YATES Simon
00:00:47
16.
GATE Aaron
00:00:47
17.
MEENHORST Alex
00:00:47
18.
SOKOLL Christoph
00:00:47
19.
LANDER Sebastian
00:00:47
20.
MAYER Yannick
00:00:47
4
Erretiratzeak
0.
ADDY Raphael
FAD
0.
KERSTEN Markus
DNF
0.
KUFFER Michel
DNF
0.
RYAN Marc
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika