Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Trophée d'Or Féminin
2013
(2.2)
France / 24 Abuztua - 28 Abuztua
Edition: 17 (496.3 Km)
Winner:
VOS Marianne
2012
2014
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Marianne Vos
NED
Edizioak
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2016
DELZENNE Elise
2015
NEYLAN Rachel
2014
LONGO BORGHINI Elisa
2013
VOS Marianne
2012
CECCHINI Elena
2011
ANTOSHINA Tatiana
2010
JOHANSSON Emma
2009
ZILIUTE Diana
2008
JOHANSSON Emma
2007
CANTELE Noemi
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Hurrengoa
Etapa 2 >
Mehun sur Yèvre
-
Mehun sur Yèvre
25 Abuztua
/ 17.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
00:23:13
VOS Marianne
Laisterketako Liderra
:
03:31:05
VOS Marianne
Laisterketa moeta
:
Bakarkako erlojupekoa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VOS Marianne
RBW
00:23:13
2.
ANTOSHINA Tatiana
MCG
00:00:17
3.
BURCHENKOVA Alexandra
RVL
00:00:34
4.
VAN DER BREGGEN Anna
SLT
00:00:38
5.
SLAPPENDEL Iris
RBW
00:00:59
6.
CURE Amy
NAUS
00:01:03
7.
SULZBERGER Grace
NAUS
00:01:05
8.
BRAND Lucinda
RBW
00:01:09
9.
VAN VLEUTEN Annemiek
RBW
00:01:10
10.
SCANDOLARA Valentina
MCG
00:01:22
11.
OLABERRIA DORRONSORO Leire
BPD
00:01:30
12.
CANUEL Karol-Ann
FUT
00:01:31
13.
HEATHER Taryn
NAUS
00:01:32
14.
RITTER Martina
NAUT
00:01:36
15.
GUARNIER Megan
RBW
00:01:37
16.
TROTT Laura
WHT
00:01:38
17.
SOSNA Katarzyna
VAI
00:01:41
18.
KUCHINSKAYA Elena
RVL
00:01:42
19.
ILIYNIKH Yulia
LTK
00:01:42
20.
MCCONVILLE Chloe
NAUS
00:01:47
1
Erretiratzeak
95.
RATHMANN Anette
ESTU
FAD
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika