Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Skoda-Tour de Luxembourg
2014
(2.HC)
(Tour de Luxembourg)
Luxembourg / 4 Juni - 8 Juni
Edition: 74 (706.5 Km)
Winner:
BRESCHEL Matti
2013
2015
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Video´s
(1)
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Matti Breschel
DEN
Tweets by @skodatour
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1939
1938
1937
1936
1935
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
SKJELMOSE JENSEN Mattias
2021
ALMEIDA João
2020
ULISSI Diego
2019
HERRADA LOPEZ Jesús
2018
PASQUALON Andrea
2017
VAN AVERMAET Greg
2016
LAMMERTINK Maurits
2015
GERDEMANN Linus
2014
BRESCHEL Matti
2013
MARTENS Paul
Vorige
0
|
1
|
2
|
3
|
4
Volgende
Etappe 3 >
Eschweiler
-
Differdange
7 Juni
/ 205.80 kilometer
Etappewinnaar
:
05:27:10
BRESCHEL Matti
Klassementleider
:
13:54:02
BRESCHEL Matti
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BRESCHEL Matti
TSB
05:27:10
2.
MOLARD Rudy
COF
00:00:00
3.
LAGUTIN Sergey
RVL
00:00:00
4.
ZAUGG Oliver
TSB
00:00:00
5.
ROVNY Ivan
TSB
00:00:00
6.
MORKOV Michael
TSB
00:00:18
7.
DRUCKER Jean Pierre
WGG
00:00:18
8.
GERDEMANN Linus
MTN
00:00:18
9.
MILAN JIMENEZ Diego
CCD
00:00:18
10.
AVILA VANEGAS Edwin Alciviades
COL
00:00:18
11.
MAGER Christian
STG
00:00:18
12.
TABORRE Fabio
NRI
00:00:18
13.
ANCIAUX Maxime
WBC
00:00:18
14.
EVRARD Laurent
WBC
00:00:18
15.
VANENDERT Jelle
LTB
00:00:18
16.
ZANGERLE Joel
LDT
00:00:18
17.
KONOVALOVAS Ignatas
MTN
00:00:18
18.
LAMPA Corrado
CCD
00:00:18
19.
SCHLECK Frank
TFR
00:00:18
20.
POZDNYAKOV Kirill
RVL
00:00:18
1
Uitvallers
32.
GARCIA ETXEGIBEL Egoitz
COF
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken