Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
The Larry H.Miller Tour of Utah
2014
(2.1)
(Tour of Utah)
United States / 4 Abuztua - 10 Abuztua
(1212.8 Km)
Winner:
DANIELSON Tom
2013
2015
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(7)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Tom Danielson
USA
Tweets by @TourofUtah
Edizioak
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2019
HERMANS Ben
2018
KUSS Sepp
2017
BRITTON Rob
2016
MORTON Lachlan David
2015
DOMBROWSKI Joseph Lloyd
2014
DANIELSON Tom
2012
TSCHOPP Johann
2011
LEIPHEIMER Levi
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 6 >
Salt Lake City
-
Snowbird
9 Abuztua
/ 172.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:34:31
EVANS Cadel
Laisterketako Liderra
:
27:07:07
DANIELSON Tom
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
EVANS Cadel
BMC
04:34:31
2.
ROSSKOPF Joey
HSD
00:00:03
3.
ZOIDL Riccardo
TFR
00:00:07
4.
KELDERMAN Wilco
BEL
00:00:07
5.
HORNER Christopher
LAM
00:00:14
6.
DANIELSON Tom
GRS
00:00:14
7.
ANACONA Winner Anrew
LAM
00:00:19
8.
EUSER Lucas
UHC
00:00:35
9.
JONES Carter
OPM
00:00:35
10.
HERMANS Ben
BMC
00:00:43
11.
KOSHEVOY Ilia
LAM
00:00:49
12.
BUSCHE Matthew
TFR
00:01:28
13.
BUTLER Chris
HSD
00:01:28
14.
BENNETT George
CAN
00:01:28
15.
DINIZ CORREIA Alex
FUN
00:01:35
16.
BOOKWALTER Brent
BMC
00:02:01
17.
BRITTON Rob
SSC
00:02:02
18.
NORRIS Lachlan
DPC
00:02:02
19.
JARAMILLO DIEZ Daniel Alexander
JSH
00:02:02
20.
TVETCOV Serghei
JBC
00:02:41
6
Erretiratzeak
3.
DEKKER Thomas
GRS
DNF
58.
TUSVELD Martijn
BEL
DNF
93.
FRIEDMAN Michael
OPM
DNF
96.
YOUNG Eric
OPM
DNF
102.
RODRIGUEZ Fred
JBC
DNF
147.
KYER Julian
SSC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika