Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour Féminin de Bretagne
2015
(2.2)
France / 16 Uztaila - 19 Uztaila
(363.9 Km)
Winner:
SANGUINETI Ilaria
2014
2016
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Ilaria Sanguineti
ITA
Tweets by @BretagneLadiesT
Edizioak
2022
2019
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
GUAZZINI Vittoria
2019
CORDON-RAGOT Audrey
2016
SIERRA CAÑADILLA Arlenis
2015
SANGUINETI Ilaria
2014
LONGO BORGHINI Elisa
2013
CORDON-RAGOT Audrey
2012
VAN DER BREGGEN Anna
2011
BURCHENKOVA Alexandra
2009
DE VOCHT Liesbeth
2008
POOLEY Emma
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 1 >
Plaudren
-
Grand Champ
16 Uztaila
/ 121.60 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:26:34
SANGUINETI Ilaria
Laisterketako Liderra
:
03:26:21
SANGUINETI Ilaria
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SANGUINETI Ilaria
BPK
03:26:34
2.
MAJERUS Christine
00:02:03
3.
KOZONCHUK Oxana
NRUS
00:02:03
4.
GASS Daniela
00:02:06
5.
GYSLING Mirjam
NSUI
00:02:06
6.
SAIFUTDINOVA Natalya
ASA
00:02:06
7.
RIVAT Amelie
FUT
00:02:06
8.
MOREL PETITGIRARD Marlène
00:02:06
9.
VERHOEVEN Aurore
LTK
00:02:06
10.
SICOT Marion
00:02:06
11.
VASILIEVA Svetlana
NRUS
00:02:06
12.
SANTESTEBAN GONZALEZ Ane
NESP
00:02:06
13.
BIANNIC Aude
FUT
00:02:06
14.
LORVIK Ingrid
HPU
00:02:06
15.
HAGIWARA Mayuko
00:02:06
16.
VALSECCHI Silvia
BPK
00:02:06
17.
ANTOSHINA Tatiana
NRUS
00:02:06
18.
HENZELIN Lise-Marie
00:02:06
19.
JOHNSEN Ceclie Gotaas
HPU
00:02:06
20.
ESKAMENDI GIL Dorleta
NESP
00:02:06
4
Erretiratzeak
15.
OYARBIDE JIMENEZ Lourdes
NESP
DNF
74.
BIDEAU Sandrine
DNF
94.
SHAW Lucy
DNF
106.
MEYVISCH Molly
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika