Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Strade Bianche
2015
(1.1)
(Strade Bianche - WE)
Italy / 7 Martxoa
Edition: 1 (103.0 Km)
Winner:
GUARNIER Megan
2016
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Guarnier Megan
USA
Tweets by @StradeBianche
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
KOPECKY Lotte
2021
VAN DEN BROEK - BLAAK Chantal
2020
VAN VLEUTEN Annemiek
2019
VAN VLEUTEN Annemiek
2018
VAN DER BREGGEN Anna
2017
LONGO BORGHINI Elisa
2016
DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth
2015
GUARNIER Megan
San Gimignano
-
Siena
7 Martxoa
/ 103.00 kilometer / Hasiera: 09:00 / Helmuga: 12:00
Etapa irabazlea
:
02:59:17
GUARNIER Megan
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GUARNIER Megan
DLT
02:59:17
2.
DEIGNAN-ARMITSTEAD Elisabeth
DLT
00:00:37
3.
LONGO BORGHINI Elisa
WHT
00:00:37
4.
MOOLMAN - PASIO Ashleigh
BCT
00:00:39
5.
VAN DER BREGGEN Anna
RBW
00:00:46
6.
NIEWIADOMA Katarzyna
RBW
00:00:52
7.
AMIALIUSIK Alena
VEL
00:00:54
8.
SOLOVEY Ganna
ASA
00:01:04
9.
VAN VLEUTEN Annemiek
BCT
00:01:10
10.
CECCHINI Elena
LBL
00:04:01
11.
MAJERUS Christine
DLT
00:04:01
12.
JOHANSSON Emma
GEW
00:04:03
13.
RATTO Rossella
ISG
00:04:03
14.
CORDON-RAGOT Audrey
WHT
00:04:07
15.
OLDS Shelley
BCT
00:04:07
16.
TAYLOR Carlee
LBL
00:04:08
17.
MARCHE - GILLOW Shara
RBW
00:04:08
18.
BRAND Lucinda
RBW
00:04:15
19.
ROWNEY Loren
VEL
00:04:15
20.
KASPER Romy
DLT
00:04:19
21
Erretiratzeak
15.
MARTINI Alessia
VAI
DNF
22.
CAMPAGNARO Marika
ASA
DNF
23.
ZHAPAROVA Aizhan
ASA
DNF
24.
DOBRYNINA Kseniia
ASA
DNF
26.
PANKOVA Larisa
ASA
DNF
31.
BONOMI Ilaria
BPK
DNF
33.
FRAIEGARI Giorgia
BPK
DNF
34.
LIVINGSTONE Ruby
BPK
DNF
36.
VALSECCHI Silvia
BPK
DNF
42.
HENTTALA-LEPISTÖ Lotta Paulina
BCT
DNF
55.
PAWLOWSKA Katarzyna
DLT
DNF
65.
PINTAR Ursa
BTC
DNF
73.
BASTIANELLI Valentina
ISG
DNF
86.
ZORZI Susanna
LBL
DNF
111.
NICOLAI Frederica
MIC
DNF
115.
LARI Alessandra
MIC
DNF
116.
VIECELI Lara
MIC
DNF
121.
CORNOLTI Veronica
SEF
DNF
126.
SAARELAINEN Sari
SEF
DNF
133.
FIORI Jennifer
TOG
DNF
134.
GRIFI Sara
TOG
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika