Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Gracia Orlova
2016
(2.2)
(Gracia - Orlova)
Czech Republic / 28 Apirila - 1 Maiatza
Edition: 30 (379.8 Km)
Winner:
PAVLUKHINA Olena
2015
2017
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Olena Pavlukhina
UKR
Tweets by @GraciaOrlova
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SKALNIAK-SOJKA Agnieszka
2019
BASTIANELLI Marta
2018
FAHLIN Emilia
2017
MARKUS Riejanne
2016
PAVLUKHINA Olena
2015
AMIALIUSIK Alena
2014
BRZEZNA Paulina
2013
VAN DIJK Ellen
2012
STEVENS Evelyn
2011
ANTOSHINA Tatiana
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 3 >
Havírov
-
Havírov
30 Apirila
/ 13.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
00:17:56
DUYCK Ann Sophie
Laisterketako Liderra
:
06:01:05
PAVLUKHINA Olena
Laisterketa moeta
:
Bakarkako erlojupekoa
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
DUYCK Ann Sophie
NBEL
00:17:56
2.
MARCHE - GILLOW Shara
NAUS
00:00:00
3.
ZABELINSKAYA Olga
BPK
00:00:07
4.
ANTOSHINA Tatiana
ASA
00:00:08
5.
AMIALIUSIK Alena
LPR
00:00:14
6.
KRÖGER Mieke
LPR
00:00:20
7.
PAVLUKHINA Olena
BTC
00:00:24
8.
BARNES Hannah
LPR
00:00:26
9.
LOBIGS Louisa
NAUS
00:00:32
10.
LECHNER Corinna
EMXX
00:00:33
11.
CECCHINI Elena
LPR
00:00:44
12.
LAIZANE Lija
SEF
00:00:45
13.
KLEIN Lisa
NGER
00:00:45
14.
VALSECCHI Silvia
BPK
00:00:46
15.
KLEKOT Martyna
00:00:51
16.
MACHACOVA Jarmila
00:00:52
17.
BUSSI Vittoria
NSUI
00:00:56
18.
RITTER Martina
BTC
00:00:56
19.
MATHIESEN Pernille
NDEN
00:00:58
20.
LETH Julie
NDEN
00:01:00
3
Erretiratzeak
116.
CASADO ORTIZ Coral
NESP
OTL
117.
GARCIA MARTINEZ Rocío Del Alba
NESP
OTL
151.
WLOSZCZOWSKA Maja
NPOL
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika