Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Espańol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour de Feminin - O cenu Ceského výcarska
2016
(2.2)
(Tour de Feminin - Krasna Lipa)
Czech Republic / 7 Uztaila - 10 Uztaila
Edition: 29 (394.5 Km)
Winner:
UTTRUP LUDWIG Cecilie
2015
2017
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Laisterketako irabazleak
Cecilie Uttrup Ludwig
DEN
1
Fans
Vita Bures
Tweets by @TourDeFeminin
Edizioak
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2021
LOWDEN Joscelin
2019
HEINE Vita
2018
THOMAS Leah
2017
WINDER Ruth
2016
UTTRUP LUDWIG Cecilie
2015
ANTOSHINA Tatiana
2014
WALLE Brianna
2013
CURE Amy
2012
PANKOVA Larisa
2011
SPRATT Amanda
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Etapa 5 >
Varnsdorf
-
Krasna Lipa
10 Uztaila
/ 98.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:50:12
UTTRUP LUDWIG Cecilie
Laisterketako Liderra
:
10:57:11
UTTRUP LUDWIG Cecilie
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
UTTRUP LUDWIG Cecilie
BMS
02:50:12
2.
PLICHTA Anna
BTC
00:00:00
3.
BARNES Alice
DRP
00:00:08
4.
WILES Tayler
GEW
00:00:08
5.
DEMEY Valerie
VLL
00:00:08
6.
OLIVEIRA Flavia
00:00:08
7.
BOYARSKAYA Natalia
NRUS
00:00:08
8.
SZYBIAK Ewelina
00:00:08
9.
KASPER Romy
00:00:17
10.
MASSEY Laura
DRP
00:00:17
11.
BRZEZNA Paulina
00:00:17
12.
RICHIOUD Gréta
NFRA
00:00:17
13.
PERCHTOLD Christina
BTC
00:00:24
14.
PLOSAJ Nikola
00:00:24
15.
STIENEN Jutta
EBHT
00:00:24
16.
GAFINOVITZ Rotem
EFLF
00:00:24
17.
BRZEZNA Monika
00:00:24
18.
VASILIEVA Svetlana
NRUS
00:00:24
19.
EICHER-VOUETS Marcia
EBHT
00:00:24
20.
CHRISTOFOROU Antri
00:00:24
15
Erretiratzeak
56.
KRÖGER Mieke
NGER
DNF
81.
DRUYTS Jessy
VLL
DNF
82.
DRUYTS Kelly
VLL
DNS
131.
PEREKITKO Karolina
DNS
132.
DABROWSKA Patrycja
DNF
134.
KLEKOT Martyna
DNS
176.
CLAESSEN Elleke
DNS
182.
LYSTAD - DYBWAD Vibeke
NNOR
DNF
184.
BORGLI Stine Andersen
NNOR
DNF
205.
VERDONSCHOT Laura
NBEL
DNF
221.
ORTMÜLLER Madeleine
DNF
232.
MIELNIK Natalia
DNS
262.
SHEKEL Olga
NUKR
DNF
286.
SAND Jannie
BMS
DNF
287.
HANSEN Louise Norman
BMS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espańa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika