Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Trofeo Palma
2016
(1.1)
(Trofeo Palma de Mallorca)
Spain / 31 Urtarrila
Edition: 50 (161.5 Km)
Winner:
GREIPEL André
2015
2017
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
André Greipel
GER
Tweets by @ChallengeMca
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1980
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1956
1954
1952
1948
1947
1946
1942
1941
1940
1939
1935
1934
1932
1913
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
DE LIE Arnaud
2021
GREIPEL André
2020
MOSCHETTI Matteo
2019
KITTEL Marcel
2018
DEGENKOLB John
2017
MCLAY Daniel
2016
GREIPEL André
2015
PELUCCHI Matteo
2014
MODOLO Sacha
2013
DEHAES Kenny
Palma
-
Palma
31 Urtarrila
/ 161.50 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:50:53
GREIPEL André
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GREIPEL André
LTS
03:50:53
2.
BOUHANNI Nacer
COF
00:00:00
3.
PAGE Dylan
ROT
00:00:00
4.
BENNETT Sam
BOA
00:00:00
5.
TORRES BARCELO Albert
NESP
00:00:00
6.
VAN GENECHTEN Jonas
IAM
00:00:00
7.
REGUIGUI Youcef
DDD
00:00:00
8.
NAVARDAUSKAS Ramunas
CPT
00:00:00
9.
MANZIN Lorrenzo
FDJ
00:00:00
10.
SARREAU Marc
FDJ
00:00:00
11.
PASQUALON Andrea
ROT
00:00:00
12.
FORTIN Filippo
GME
00:00:00
13.
THOMSON Jay Robert
DDD
00:00:00
14.
BURCHIO Federico
GME
00:00:00
15.
GONZÁLEZ VELASCO Adrián
EUS
00:00:00
16.
STASH Mamyr
GAZ
00:00:00
17.
FENN Andrew
SKY
00:00:00
18.
LAMPAERT Yves
EQS
00:00:00
19.
RIUTORT MARTINEZ Juan Carlos
BUR
00:00:00
20.
DEBUSSCHERE Jens
LTS
00:00:00
18
Erretiratzeak
10.
MORENO BAZAN Javier
MOV
DNF
19.
INTXAUSTI ELORRIAGA Benat
SKY
DNF
32.
KOREN Kristjan
CPT
DNF
100.
THEUNS Edward
TFS
DNF
124.
MARGUET Tristan
ROT
DNF
173.
BOZIC Borut
COF
DNF
200.
SCHÄFER Timo
BAI
DNF
211.
LECHNER Patrick
BAI
DNF
213.
TORRES MUÍÑO Pablo
BUR
DNF
216.
MARTÍN HERNANDEZ Víctor
BUR
DNF
219.
MERINO CORTAZAR Igor
BUR
DNF
220.
CUBERO GALVEZ Jorge
BUR
DNF
224.
INSAUSTI IRASTORZA Jon Ander
EUS
DNF
241.
PACCHIARDO Davide
GME
DNF
244.
SAZANOV Andrey
GME
DNF
250.
NEUSTROEV Vasily
LOK
DNF
269.
BURKE Steven
NGBR
DNF
270.
DOULL Owain
NGBR
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika