Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Presidential Cycling Tour of Turkey
2016
(2.HC)
(International Presidency Turkey Tour)
Turkey / 24 Apirila - 1 Maiatza
Edition: 52 (1265.7 Km)
Winner:
GONCALVES Jose
2015
2017
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(8)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Goncalves Jose
POR
Tweets by @tourofturkeyTUR
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
BEVIN Patrick
2021
DÍAZ GALLEGO José Manuel
2019
GROßSCHARTNER Felix
2018
PRADES REVERTE Eduard
2017
ULISSI Diego
2016
GONCALVES Jose
2015
DURASEK Kristijan
2014
YATES Adam
2013
SAYAR Mustafa
2012
GABROVSKI Ivaïlo
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 2 >
Cappadocia
-
Cappadocia
25 Apirila
/ 154.10 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:18:51
BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello
Laisterketako Liderra
:
07:29:19
NIEMIEC Przemyslaw
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello
CJR
04:18:51
2.
GONCALVES Jose
CJR
00:00:10
3.
FINETTO Mauro
UNI
00:00:10
4.
NIEMIEC Przemyslaw
LAM
00:00:10
5.
ARROYO DURAN David
CJR
00:00:13
6.
VILELA Ricardo
CJR
00:00:13
7.
PACHER Quentin
DMP
00:00:13
8.
ROSON GARCIA Jaime
CJR
00:00:13
9.
KOSHEVOY Ilia
LAM
00:00:17
10.
DI GREGORIO Rémy
DMP
00:00:17
11.
STALNOV Nikita
TSE
00:00:22
12.
SZMYD Sylvester
CCC
00:00:29
13.
CARBONI Giovanni
UNI
00:00:47
14.
MAS BONET Lluis
CJR
00:01:14
15.
HANSEN Adam
LTS
00:02:22
16.
HNIK Karel
VAT
00:02:22
17.
PETILLI Simone
LAM
00:02:22
18.
OCKELOEN Jasper
PVC
00:02:22
19.
REBELLIN Davide
CCC
00:02:22
20.
HOEKSTRA Jochem
PVC
00:02:35
5
Erretiratzeak
2.
FENG Chun Kai
LAM
DNF
78.
DAL COL Andrea
STH
DNF
107.
CAKŠS Valters
ALB
DNS
108.
BREMANIS Ansis
ALB
DNF
148.
REIS Rasim
TKS
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika