Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Gracia Orlova
2017
(2.2)
(Gracia - Orlova)
Czech Republic / 27 Apirila - 30 Apirila
Edition: 31 (388.6 Km)
Winner:
MARKUS Riejanne
2016
2018
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Riejanne Markus
NED
Tweets by @GraciaOrlova
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
SKALNIAK-SOJKA Agnieszka
2019
BASTIANELLI Marta
2018
FAHLIN Emilia
2017
MARKUS Riejanne
2016
PAVLUKHINA Olena
2015
AMIALIUSIK Alena
2014
BRZEZNA Paulina
2013
VAN DIJK Ellen
2012
STEVENS Evelyn
2011
ANTOSHINA Tatiana
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 1 >
Orlová
-
Štramberk
27 Apirila
/ 110.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:01:53
MARKUS Riejanne
Laisterketako Liderra
:
03:01:37
MARKUS Riejanne
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
MARKUS Riejanne
RBW
03:01:53
2.
KOSTER Anouska Helena
RBW
00:00:24
3.
TENNIGLO Moniek
RBW
00:00:47
4.
PERCHTOLD Christina
NAUT
00:01:01
5.
SCANDOLARA Valentina
RBW
00:02:11
6.
MACHACOVA Jarmila
00:02:12
7.
NILSSON Hanna
NSWE
00:02:12
8.
RITTER Martina
NAUT
00:02:12
9.
RATAJCZAK Alicja
NPOL
00:02:16
10.
CHURSINA Anastasia
NRUS
00:02:19
11.
PIKULIK Daria
NPOL
00:02:19
12.
ZANNER Beate
EMXX
00:02:19
13.
BORGLI Stine Andersen
NNOR
00:02:23
14.
MICHIELS Githa
NBEL
00:02:34
15.
KOPPENBURG Clara
NGER
00:02:34
16.
WILKOS Katarzyna
00:02:41
17.
BATAGELJ Polona
NSLO
00:02:43
18.
VAN NECK Melissa
00:02:43
19.
GAFINOVITZ Rotem
RBW
00:02:53
20.
OLSSON Sara
NSWE
00:03:34
17
Erretiratzeak
2.
PLICHTA Anna
RBW
DNF
10.
KIRALY Monika
MIC
DNF
13.
BAZIN Marjolaine
SAS
DNF
17.
LAMBOLEY Soline
SAS
DNF
20.
COVRIG Ana
TOG
DNF
31.
SHAPIRA Omer
GSB
DNF
37.
BERNHARD Bianca
EMXX
DNF
39.
WOTSCH Melanie
EMXX
DNF
41.
LUCA Eva
EMXX
DNF
53.
BACINSKA Agnieszka
DNF
68.
VALENTOVA Tereza
DNF
69.
KOTALOVA Veronika
DNF
77.
SWAN Moriah
NUSA
DNF
82.
GRACZEWSKA Monika
NPOL
DNF
83.
HUMELT Weronika
NPOL
DNF
118.
JOVAISYTE Justina
NLTU
DNF
119.
STEGVILAITE Regina
NLTU
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika