Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Espańol
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Route Adélie de Vitré
2019
(1.1)
France / 5 Apirila
Edition: 33 (197.8 Km)
Winner:
SARREAU Marc
2018
2021
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Marc Sarreau
FRA
Tweets by @larouteadelied1
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
ZINGLE Axel
2021
DE KLEIJN Arvid
2019
SARREAU Marc
2018
DILLIER Silvan
2017
PICHON Laurent
2016
COQUARD Bryan
2015
FEILLU Romain
2014
COQUARD Bryan
2013
MALAGUTI Alessandro
2012
FERRARI Roberto
Vitré
-
Vitré
5 Apirila
/ 197.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:52:43
SARREAU Marc
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
SARREAU Marc
GFC
04:52:43
2.
WELTEN Bram
PCB
00:00:00
3.
VENTURINI Clément
ALM
00:00:00
4.
SOTO MARTINEZ Nelson Andres
CJR
00:00:01
5.
GROSU Eduard Michael
DMP
00:00:01
6.
BARBIER Pierre
RLM
00:00:03
7.
TAMINIAUX Lionel
WVA
00:00:03
8.
BOUDAT Thomas
TDE
00:00:03
9.
FEILLU Romain
AUB
00:00:03
10.
SIMON Julien
COF
00:00:03
11.
THALMANN Roland
VBG
00:00:03
12.
HARDY Romain
PCB
00:00:03
13.
JAUREGUI Quentin
ALM
00:00:03
14.
FRAPPORTI Mattia
ANS
00:00:03
15.
BARTHE Cyril
EUS
00:00:03
16.
RÜEGG Lukas
SRA
00:00:03
17.
CATAFORD Alexander
ICA
00:00:03
18.
KESSLER Robert William
LKH
00:00:03
19.
MALUCELLI Matteo
CJR
00:00:03
20.
CHIA BERMUDEZ Luis Carlos
MZN
00:00:03
27
Erretiratzeak
4.
FOURNIER Marc
VCB
DNF
7.
REZA Kévin
VCB
DNF
12.
COSNEFROY Benoit
ALM
DNF
13.
DUMOULIN Samuel
ALM
DNF
22.
CARDONA TABARES Julián
ANS
DNF
33.
GENIETS Kevin
GFC
DNF
34.
VAUGRENARD Benoît
GFC
DNF
47.
RESTREPO VALENCIA Jhonatan
MZN
DNF
61.
BARBIER Rudy
ICA
DNF
65.
HOLST ENGER Sondre
ICA
DNF
82.
CAŃELLAS SÁNCHEZ Xavier
CJR
DNF
84.
MOREIRA Mauricio
CJR
DNF
92.
DANIEL Maxime
PCB
DNF
96.
RIOU Alan
PCB
DNF
101.
ARISTI GARDOKI Mikel
EUS
DNF
104.
INTXAUSTI ELORRIAGA Benat
EUS
DNF
106.
UDONDO SANTAMARIA Gotzon
EUS
DNF
143.
ORRICO Davide
VBG
DNF
145.
STEIMLE Jannik
VBG
DNF
146.
STÜSSI Colin
VBG
DNF
164.
HEIDUK Kim
LKH
DNF
166.
MÄRKL Lucas
LKH
DNF
172.
KRÄHEMANN Raphael
SRA
DNF
176.
THIČRY Cyrille
SRA
DNF
177.
VOGEL Alex
SRA
DNF
183.
COTÉ Pier-André
RLY
DNF
187.
ORONTE Emerson
RLY
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a Espańa
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika