Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Postnord UCI WWT Vårgårda WestSweden RR
2019
(1.WWT)
(Open de Suède Vargarda)
Sweden / 18 Abuztua
(145.3 Km)
Winner:
BASTIANELLI Marta
2018
2022
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(1)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Bastianelli Marta
ITA
Tweets by @vargardawwt
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
CORDON-RAGOT Audrey
2019
BASTIANELLI Marta
2018
VOS Marianne
2017
HENTTALA-LEPISTÖ Lotta Paulina
2016
FAHLIN Emilia
2015
D'HOORE Jolien
2014
VAN DEN BROEK - BLAAK Chantal
2013
VOS Marianne
2012
SLAPPENDEL Iris
2011
VAN VLEUTEN Annemiek
Vårgårda
-
Vårgårda
18 Abuztua
/ 145.30 kilometer / Hasiera: 11:00
Etapa irabazlea
:
03:37:43
BASTIANELLI Marta
Azalpenak
Emaitza
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BASTIANELLI Marta
TVC
03:37:43
2.
VOS Marianne
CCC
03:37:43
3.
WIEBES Lorena
PHV
03:37:43
4.
HOSKING Chloe
ALE
03:37:43
5.
PIETERS Amy
DLT
03:37:44
6.
CAVALLI Marta
VAL
03:37:45
7.
CONFALONIERI Maria Giulia
VAL
03:37:46
8.
WINDER Ruth
TRE
03:37:46
9.
BORGLI Stine Andersen
FDJ
03:37:46
10.
KIRCHMANN Leah
SUN
03:37:46
11.
FOURNIER Roxane
MOV
03:37:46
12.
ROY Sarah
MTS
03:37:46
13.
MACKAIJ Floortje
SUN
03:37:47
14.
BUJAK Eugenia
BTC
03:37:47
15.
BRENNAUER Lisa
WNT
03:37:47
16.
BARNES Hannah
CSR
03:37:47
17.
HEINE Vita
NNOR
03:37:48
18.
KLEIN Lisa
CSR
03:37:48
19.
CONSONNI Chiara
VAL
03:37:49
20.
CHURSINA Anastasia
BTC
03:37:49
21
Erretiratzeak
22.
ELVIN Gracie
MTS
DNF
33.
LONGO BORGHINI Elisa
TRE
DNF
36.
WORRACK Trixi
TRE
DNF
44.
CECCHINI Elena
CSR
DNF
54.
MATHIESEN Pernille
SUN
DNF
72.
RIJKES Sarah
WNT
DNF
83.
PAWLOWSKA Katarzyna
TVC
DNF
84.
KRÖGER Mieke
TVC
DNF
114.
OYARBIDE JIMENEZ Lourdes
MOV
DNF
124.
DIXON Leah
TIB
DNF
131.
BECKER Charlotte
FDJ
DNF
135.
KITCHEN Lauren
FDJ
DNF
143.
BOOGAARD Maaike
BTC
DNF
145.
SIMMONDS Hayley
BTC
DNF
146.
NILSSON Hanna
BTC
DNF
151.
MUSTONEN LICHAN Sara
NSWE
DNF
153.
LUNDMARK Clara
NSWE
DNF
155.
EKLUND Nathalie
NSWE
DNF
161.
UTVIK Emelie Røe
NNOR
DNF
165.
BJERK Thale Kielland
NNOR
DNF
166.
OTTESTAD Mie Bjørndal
NNOR
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika