Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Deutschland Tour
2022
(2.Pro)
Germany / 24 Abuztua - 28 Abuztua
Edition: 36 (710.7 Km)
Winner:
YATES Adam
2021
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(5)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Adam Yates
GBR
Tweets by @DeineTour
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1982
1981
1980
1979
1962
1961
1960
1955
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1939
1938
1937
1931
1930
1927
1922
1911
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
YATES Adam
2021
POLITT Nils
2019
STUYVEN Jasper
2018
MOHORIC Matej
2008
GERDEMANN Linus
2007
VOIGT Jens
2006
VOIGT Jens
2005
LEIPHEIMER Levi
2004
SINKEWITZ Patrik
2003
ROGERS Michael
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
Etapa 4 >
Schiltach
-
Stuttgart
28 Abuztua
/ 188.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:11:19
BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello
Laisterketako Liderra
:
16:54:56
YATES Adam
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BILBAO LÓPEZ DE ARMENTIA Pello
TBV
04:11:19
2.
GUERREIRO Ruben
EFN
00:00:00
3.
ZIMMERMANN Georg
IWG
00:00:00
4.
MONIQUET Sylvain
LTS
00:00:00
5.
YATES Adam
IGD
00:00:00
6.
FORMOLO Davide
UAD
00:00:00
7.
BETTIOL Alberto
EFN
00:00:00
8.
VANSEVENANT Mauri
QST
00:00:00
9.
KNOX James
QST
00:00:00
10.
PERNSTEINER Hermann
TBV
00:00:00
11.
PEDRERO LOPEZ Antonio
MOV
00:00:00
12.
LEEMREIZE Gijs
TJV
00:00:00
13.
BUCHMANN Emanuel
BOH
00:00:00
14.
BOILEAU Alan
BBK
00:00:00
15.
BJERG Mikkel
UAD
00:00:00
16.
BYSTROM Sven Erik
IWG
00:00:00
17.
KONRAD Patrick
BOH
00:00:00
18.
BARDET Romain
DSM
00:00:00
19.
BOUCHARD Geoffrey
ACT
00:00:00
20.
SOSA CUERVO Ivan Ramiro
MOV
00:00:00
15
Erretiratzeak
21.
JAKOBSEN Fabio
QST
DNF
32.
BERNAL GOMEZ Egan Arley
IGD
DNF
33.
DE PLUS Laurens
IGD
DNF
43.
MAYRHOFER Marius
DSM
DNF
71.
EWAN Caleb
LTS
DNF
73.
JANSE VAN RENSBURG Reinardt
LTS
DNF
74.
KLUGE Roger
LTS
DNF
76.
VANHOUCKE Harm
LTS
DNF
122.
GALLOPIN Tony
TFS
DNF
125.
SKJELMOSE JENSEN Mattias
TFS
DNF
135.
QUINN Sean
EFN
DNF
152.
HOLLMANN Juri
MOV
DNS
153.
KANTER Max
MOV
DNS
173.
GERHKE Paul
TDA
DNF
175.
MUNTON Byron
TDA
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika