Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Grand Prix Mount Erciyes 2200 mt WE
2020
(1.2)
(Grand Prix Mount Erciyes 2200 mt WE)
Turkey / 5 Iraila
Edition: 1 (134.7 Km)
Winner:
NOVOLODSKAIA Mariia
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Mariia Novolodskaia
RUS
Edizioak
2020
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
NOVOLODSKAIA Mariia
Talas
-
Mazakaland
5 Iraila
/ 134.70 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:32:14
NOVOLODSKAIA Mariia
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
NOVOLODSKAIA Mariia
CGS
03:32:14
2.
KONONENKO Valeriya
NUKR
03:36:31
3.
GAREEVA Aigul
CGS
03:37:32
4.
UPEGUI Carolina
03:37:32
5.
DRONOVA Tamara
03:37:32
6.
GALIMULLINA Iulia
CGS
03:37:32
7.
CHURSINA Anastasia
NRUS
03:37:32
8.
SYRADOEVA Margarita
SSR
03:37:33
9.
STARODUBOVA Valentina
SSR
03:37:33
10.
IVANOVA Irina
SSR
03:37:33
11.
KULYNYCH Olha
NUKR
03:39:01
12.
IVANIUK Maryna
NUKR
03:39:24
13.
CHURENKOVA Taisiia
NRUS
03:39:24
14.
BOTERO Ericka Milena
03:39:24
15.
TOCONAS Laura Milena
03:39:25
27
Erretiratzeak
1.
ARCHIBASOVA Elizaveta
CGS
DNF
2.
RYTSEVA Alena
CGS
DNF
3.
MILIAEVA Mariia
CGS
DNS
13.
ATEHORTUA HOYOS Daniela
DNF
15.
MONTOYA ZULUAGA Katherin Steisy
DNF
16.
GOMEZ QUIZA Catalina Maria
DNF
17.
GIRALDO MARIN Daniela
DNF
21.
BEKAR Azize
DNF
22.
OZDEMIR KOSE Nihal
DNF
25.
ALOMAIRI Noura
DNF
26.
KHANKISHIYEVA Ayan
DNF
31.
OSHURKOVA Lelizaveta
NRUS
DNS
33.
PECHERSKIKH Anastasiia
NRUS
DNF
35.
GOLAYEVA Valeria
NRUS
DNF
36.
ROSTOVTSEVA Maria
NRUS
DNF
41.
KURKCU Esra
NTUR
DNF
42.
KOYUN Keziban
NTUR
DNF
43.
AYGUN Buse
NTUR
DNF
44.
SAGNAK Arzu
NTUR
DNF
45.
GUL Dilara
NTUR
DNF
46.
ELMALI Mehlika
NTUR
DNF
47.
BAYRAKTAR Damlanur
NTUR
DNS
53.
MELNYCHUK Viktoriia
NUKR
DNF
55.
SHEVCHENKO Sofiia
NUKR
DNF
62.
KIRILLOVA Polina
SSR
DNF
63.
CHERNYSHEVA Galina
SSR
DNF
66.
MEKHTIEVA Gyunel
SSR
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika