Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Navarra Women's Elite Classics
2022
(1.1)
(Clasica Femenina Navarra)
Spain / 11 Maiatza
Edition: 4 (124.8 Km)
Winner:
EWERS Veronica
2021
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Veronica Ewers
USA
Tweets by @Vuelta_Navarra
Edizioak
2022
2021
2020
2019
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
EWERS Veronica
2021
SIERRA CAÑADILLA Arlenis
2020
VAN VLEUTEN Annemiek
2019
ROY Sarah
Pamplona/Iruña
-
Pamplona/Iruña
11 Maiatza
/ 124.80 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:27:52
EWERS Veronica
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
EWERS Veronica
TIB
03:27:52
2.
SANTESTEBAN GONZALEZ Ane
BEX
00:00:35
3.
FAULKNER Kristen
BEX
00:00:58
4.
BENITO PELLICER Mireia
MAT
00:01:31
5.
ERIC Jelena
MOV
00:03:52
6.
DRONOVA Tamara
CGS
00:03:52
7.
ROSEMAN-GANNON Ruby
BEX
00:03:52
8.
CHRISTOFOROU Antri
FAR
00:03:52
9.
QUAGLIOTTO Nadia
BPK
00:03:52
10.
ABGRALL Noémie
SRC
00:03:52
11.
VALLIERES-MILL Magdeleine
TIB
00:03:52
12.
BUYSMAN Nina
HPW
00:03:52
13.
DOEBEL-HICKOK Kristabel
TIB
00:03:52
14.
BUJAK Eugenia
UAD
00:03:52
15.
ARZUFFI Alice Maria
VAL
00:03:52
16.
COSTON Morgane
ARK
00:03:56
17.
STANNARD Lizzie
VAL
00:03:56
18.
KOREVAAR Jeanne
LIV
00:03:56
19.
HAMMES Kathrin
TIB
00:03:56
20.
ZIGART Urska
BEX
00:03:59
52
Erretiratzeak
2.
GONZALEZ BLANCO Alicia
MOV
DNF
5.
RODRIGUEZ SANCHEZ Gloria
MOV
DNF
15.
TAN Chelsie Wei Shi
BEX
DNF
23.
TOMASI Laura
UAD
DNF
25.
PINTAR Ursa
UAD
DNF
34.
SMITH Abi
TIB
DNF
42.
STIASNY Petra
CGS
DNF
45.
BAUR Caroline
CGS
DNF
46.
GAFINOVITZ Rotem
CGS
DNF
54.
RAGUSA Katia
LIV
DNF
55.
SMULDERS Silke
LIV
DNF
56.
TON Quinty
LIV
DNF
63.
PIRRONE Elena
VAL
DNF
72.
RAAIJMAKERS Marit
HPW
DNF
74.
KRÖGER Mieke
HPW
DNF
76.
CHRISTIE Henrietta
HPW
DNF
81.
JOUNIER Lucie
ARK
DNF
83.
RICHIOUD Gréta
ARK
DNF
84.
ALLIN Pauline
ARK
DNF
85.
LE DEUNFF Marie-Morgane
ARK
DNF
86.
HINAULT Maryanne
ARK
DNF
92.
BELOKI ARCELUS Irantzu
LKF
DNF
93.
ARRIAZU AGUADO Mireia
LKF
DNF
106.
JIMÉNEZ MARTINEZ Maria Del Pilar
FAR
DNF
111.
CARRASCO Paula Andrea
CTF
DNF
121.
COLARD Marion
SRC
DNF
122.
SOUYRIS Manon
SRC
DNF
124.
GRANGIER India
SRC
DNF
136.
JENCUSOVA Nora
BPK
DNF
143.
VARENYK Maryna
EIC
DNF
146.
TUISK Aidi Gerde
EIC
DNF
155.
TRIAS JORDAN Mireia
MAT
DNF
156.
GOMES Sofia
MAT
DNF
161.
ESTEBAN FERNANDEZ Carolina
RMC
DNF
162.
MARTIN MARTIN Isabel
RMC
DNF
165.
HORCAJADA HENCHE Ana
RMC
DNF
166.
ANGUELA YAGUEZ Eva
RMC
DNF
171.
SCHWEIKART Aileen
BDU
DNF
173.
CAMPOS Daniela
BDU
DNF
176.
RODRIGUEZ REVERT Sofia
BDU
DNF
182.
MASON Polly
ZAF
DNF
184.
AGUIRRE Maribel
ZAF
DNF
185.
MEDINA GONZALEZ Maria De Los Angeles
ZAF
DNF
186.
RODRIGUEZ REY Dolores
ZAF
DNF
193.
JUANICORENA MADRIGAL Victoria
DNF
194.
RUPEREZ RODRIGUEZ Lorena
DNF
195.
MARTINEZ IBERO Cynthia
DNF
196.
PERURENA RODRIGUEZ Carlota
DNF
201.
STEELS Claire
SWT
DNF
202.
GILL Nadine
SWT
DNF
203.
FRANCKE Agnieta
SWT
DNF
205.
FERRERES NAVARRO Isabel
SWT
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika