Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
European Championships Roadrace
2022
(JR)
(European Games Roadrace)
Germany / 14 Abuztua
Edition: 3 (209.4 Km)
Winner:
JAKOBSEN Fabio
2017
2018
Laisterketaren informazioa
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Laisterketako irabazleak
Fabio Jakobsen
NED
Edizioak
2018
2022
2017
2019
2016
2015
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
JAKOBSEN Fabio
2019
BALLERINI Davide
2018
TRENTIN Matteo
2017
KRISTOFF Alexander
2016
SAGAN Peter
2015
SANCHEZ GIL Luis Leon
Murnau
-
München
14 Abuztua
/ 209.40 kilometer / Hasiera: 10:15
Etapa irabazlea
:
04:38:49
JAKOBSEN Fabio
Azalpenak
Emaitza
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
JAKOBSEN Fabio
NNED
04:38:49
2.
DEMARE Arnaud
NFRA
00:00:00
3.
MERLIER Tim
NBEL
00:00:00
4.
VAN POPPEL Danny
NNED
00:00:00
5.
BENNETT Sam
NIRL
00:00:00
6.
MEZGEC Luka
NSLO
00:00:00
7.
VIVIANI Elia
NITA
00:00:00
8.
KRISTOFF Alexander
NNOR
00:00:00
9.
ABERASTURI IZAGA Jon
NESP
00:00:00
10.
PEDERSEN Mads
NDEN
00:00:00
11.
DAINESE Alberto
NITA
00:00:00
12.
LAAS Martin
NEST
00:00:00
13.
EINHORN Itamar
NISR
00:00:00
14.
LIEPINS Emils
NLAT
00:00:00
15.
ANIOLKOWSKI Stanislaw
NPOL
00:00:00
16.
OLIVEIRA Rui
NPOR
00:00:00
17.
BOHLI Tom
NSUI
00:00:00
18.
BAUHAUS Phil
NGER
00:00:00
19.
HALLER Marco
NAUT
00:00:00
20.
NEUMAN Dominik
NCZE
00:00:00
17
Erretiratzeak
11.
NOVAK Domen
NSLO
DNF
68.
ACKERMANN Pascal
NGER
DNF
77.
BANASZEK Alan
NPOL
DNF
111.
BASKA Erik
NSVK
DNF
112.
CANECKY Marek
NSVK
DNF
113.
FOLTAN Adam
NSVK
DNF
114.
KASKO David
NSVK
DNF
122.
JANUSKEVICIUS Mantas
NLTU
DNF
132.
HOXHA Marolino
NALB
DNF
134.
VELIA Olsian
NALB
DNF
135.
PETROVSKI Andrej
NVAT
DNF
136.
PETROVSKI Stefan
NVAT
DNF
137.
DELIJA Alban
KOS
DNF
138.
NUHA Blerton
KOS
DNF
140.
CEROVIC Goran
NMNE
DNF
141.
KARIC Vedad
NBIH
DNF
142.
GRIGORYAN Stepan
NARM
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika