Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Settimana Ciclistica Lombarda
2006
(2.2)
Italy / 5 Apirila - 9 Apirila
Edition: 36 (773.8 Km)
Winner:
GESINK Robert
2005
2007
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Facebook
Laisterketako irabazleak
Robert Gesink
NED
Edizioak
2013
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2013
SINKEWITZ Patrik
2011
PINOT Thibaut
2010
SCARPONI Michele
2009
PIETROPOLLI Daniele
2008
DI LUCA Danilo
2007
EFIMKIN Alexander
2006
GESINK Robert
2005
RICCO Riccardo
2004
SCARPONI Michele
2003
PEREZ CUAPIO Julio Alberto
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 2 >
Brusaporto
-
Brusaporto
6 Apirila
/ 161.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:46:35
BALDUCCI Gabriele
(42.739 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
07:11:49
STAMSNIJDER Tom
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BALDUCCI Gabriele
03:46:35
2.
KLEMENCIC Zoran
00:00:00
3.
POPOV Evgueni
00:00:00
4.
PALUMBO Giuseppe
00:00:00
5.
FANELLI Ivan
00:00:00
6.
LUHOVYY Roman
00:00:00
7.
PÖMER Christian
00:00:00
8.
BORRAJO Anibal Andres
00:00:00
9.
CARDELLINI Lorenzo
00:00:00
10.
WAGNER Robert
00:00:00
11.
LORIA Domenico
00:00:00
12.
SEVER Ivan
00:00:00
13.
BELLIN Maurizio
00:00:00
14.
CZAJKOWSKI Daniel
00:00:00
15.
STANIAWSKI Pawel
00:00:00
16.
BRAGAZZI Davide
00:00:00
17.
ZAMPILLI Rino
00:00:00
18.
MIORIN Devis
00:00:00
19.
RIZZA Emanuele
00:00:00
20.
SENEKOVIC Joze
00:00:00
3
Erretiratzeak
0.
MASCIARELLI Andrea
DNF
0.
SIUTSOU Kanstantsin
DNF
0.
TRAFELET Stefan
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika