Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
4 Jours de Dunkerque
2001
(2.1)
France / 8 Maiatza - 13 Maiatza
Edition: 47 (1039.2 Km)
Winner:
ROUS Didier
2000
2002
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Didier Rous
FRA
Tweets by @4jddunkerque
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
GILBERT Philippe
2019
TEUNISSEN Mike
2018
CLAEYS Dimitri
2017
VENTURINI Clément
2016
COQUARD Bryan
2015
KONOVALOVAS Ignatas
2014
DEMARE Arnaud
2013
DEMARE Arnaud
2012
ENGOULVENT Jimmy
2011
VOECKLER Thomas
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
Hurrengoa
Etapa 4 >
Fontaine-au-Pire
-
Saint-Venant
11 Maiatza
/ 206.40 kilometer
Etapa irabazlea
:
04:55:14
KIRSIPUU Jaan
(41.946 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
17:38:17
KIRSIPUU Jaan
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
KIRSIPUU Jaan
04:55:14
2.
GALLI Daniele
00:00:00
3.
KOERTS Jans
00:00:00
4.
PAGLIARINI MENDONCA Luciano André
00:00:00
5.
OLIVIER Lénaïc
00:00:00
6.
LEONI Endrio
00:00:00
7.
ZANOTTI Marco
00:00:00
8.
CAPELLE Christophe
00:00:00
9.
LEMBO Eddy
00:00:00
10.
KLEMENCIC Zoran
00:00:00
11.
VIERHOUTEN Aart
00:00:00
12.
SCHMITZ Bram
00:00:00
13.
NAZON Damien
00:00:00
14.
STOYANOV Plamen
00:00:00
15.
FAGHEL Grégory
00:00:00
16.
AUGER Ludovic
00:00:00
17.
DESMET Tom
00:00:00
18.
GARDEYN Gorik
00:00:00
19.
ROUS Didier
00:00:00
20.
PIZIKS Arvis
00:00:00
6
Erretiratzeak
0.
BASSONS Christophe
DNF
0.
CASPER Jimmy
DNF
0.
FINOT Frédéric
DNF
0.
INDEKEU Nico
DNF
0.
SEIGNEUR Eddy
DNF
0.
VOGELS Henk
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika