Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tirreno - Adriatico
2000
(2.HC)
Italy / 8 Martxoa - 15 Martxoa
Edition: 35 (1242.5 Km)
Winner:
OLANO MANZANO Abraham
1999
2001
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Abraham Olano Manzano
EUS
Tweets by @TirrenAdriatico
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
POGACAR Tadej
2021
POGACAR Tadej
2020
YATES Simon
2019
ROGLIC Primoz
2018
KWIATKOWSKI Michal
2017
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2016
VAN AVERMAET Greg
2015
QUINTANA ROJAS Nairo Alexander
2014
CONTADOR VELASCO Alberto
2013
NIBALI Vincenzo
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
Hurrengoa
Etapa 7 >
Teramo
-
Torricella Sicura
14 Martxoa
/ 214.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
05:33:45
BOOGERD Michael
Laisterketako Liderra
:
OLANO MANZANO Abraham
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BOOGERD Michael
RAB
05:33:45
2.
SERPELLINI Marco
LAM
00:00:18
3.
VOIGT Jens
C.A
00:00:20
4.
DEN BAKKER Maarten
RAB
00:00:22
5.
IVANOV Serguei
FAR
00:00:29
6.
REBELLIN Davide
LIQ
00:00:29
7.
BETTINI Paolo
MAP
00:00:29
8.
RICHARD Pascal
LMR
00:00:29
9.
WAUTERS Marc
RAB
00:00:29
10.
SORENSEN Rolf
RAB
00:00:34
11.
LELLI Massimiliano
COF
00:00:36
12.
ZBERG Marcus
RAB
00:00:39
13.
GLOMSER Gerrit
PAN
00:00:39
14.
POZZI Oscar
AMI
00:00:39
15.
VAN PETEGEM Peter
FAR
00:00:39
16.
OLANO MANZANO Abraham
ONC
00:00:39
17.
CASSANI Enrico
PLT
00:00:39
18.
FREIRE GOMEZ Oscar
MAP
00:00:39
19.
REBOLLO AGUADO José Luis
VIT
00:00:39
20.
MUSEEUW Johan
MAP
00:00:39
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika