Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Tour de Suisse
2004
(2.HC)
Switzerland / 12 Juni - 20 Juni
Edition: 68 (1434.1 Km)
Winner:
ULLRICH Jan
2003
2005
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Twitter
Facebook
Klassementwinnaars
Jan Ullrich
GER
Jan Ullrich
GER
Niki Aebersold
SUI
Edities
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1942
1941
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
Laatste Winnaars
Palmares >>
2022
THOMAS Geraint
2021
CARAPAZ Richard
2019
BERNAL GOMEZ Egan Arley
2018
PORTE Richie
2017
SPILAK Simon
2016
LÓPEZ MORENO Miguel Ángel
2015
SPILAK Simon
2014
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2013
FARIA DA COSTA Rui Alberto
2012
FARIA DA COSTA Rui Alberto
Vorige
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
Volgende
Etappe 3 >
Rheinfelden
-
Vallorbe
14 Juni
/ 185.00 kilometer
Etappewinnaar
:
04:05:07
HUNTER Robert
(45.285 km/hr)
Klassementleider
:
12:01:49
ULLRICH Jan
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
HUNTER Robert
RAB
04:05:07
2.
RAST Grégory
PHO
00:00:02
3.
VAN GOOLEN Jurgen
QSD
00:00:19
4.
ONGARATO Alberto
FAS
00:00:29
5.
WUYTS Peter
MRB
00:00:31
6.
JULICH Bobby
CSC
00:03:59
7.
KOLOBNEV Alexandr
DVE
00:03:59
8.
SINKEWITZ Patrik
QSD
00:03:59
9.
JEKER Fabian
SDV
00:03:59
10.
ZAMPIERI Steve
VIN
00:03:59
11.
ULLRICH Jan
TMO
00:03:59
12.
BETTINI Paolo
QSD
00:03:59
13.
TOTSCHNIG Georg
GST
00:03:59
14.
CAMENZIND Oscar
PHO
00:03:59
15.
DEL OLMO ZENDEGI Txema
MIL
00:03:59
16.
KIRCHEN Kim
FAS
00:03:59
17.
SCHLECK Frank
CSC
00:03:59
18.
MOOS Alexandre
PHO
00:03:59
19.
CIONI Dario David
FAS
00:03:59
20.
MERCKX Axel
LOT
00:03:59
5
Uitvallers
34.
GADRET John
CHO
DNF
53.
CLINGER David
DVE
DNF
135.
TANKINK Bram
QSD
DNF
136.
PAOLINI Luca
QSD
DNF
166.
LODDO Alberto
SDV
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken