Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Giro Rosa
2006
(2.1)
Italy / 30 Ekaina - 9 Uztaila
Edition: 17 (894.2 Km)
Winner:
PUCINSKAITE Edita
2005
2007
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Laisterketako irabazleak
Edita Pucinskaite
LTU
Susanne Ljungskog
SWE
Edita Pucinskaite
LTU
Tweets by @giro_donne
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1990
1989
1988
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
VAN VLEUTEN Annemiek
2021
VAN DER BREGGEN Anna
2020
VAN DER BREGGEN Anna
2019
VAN VLEUTEN Annemiek
2018
VAN VLEUTEN Annemiek
2017
VAN DER BREGGEN Anna
2016
GUARNIER Megan
2015
VAN DER BREGGEN Anna
2014
VOS Marianne
2013
ABBOTT Mara
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
Hurrengoa
Etapa 5 >
Pescia
-
Pescia
4 Uztaila
/ 92.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
02:22:40
VILAJOSANA ANDREU Marta
Laisterketako Liderra
:
11:58:21
SLYUSAREVA Olga
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
VILAJOSANA ANDREU Marta
NMC
02:22:40
2.
BECKER Charlotte
FEN
00:00:04
3.
BEUTLER Annette
BFL
00:00:04
4.
GRAUS Andrea
BCT
00:00:04
5.
ITURRIAGAECHEVARRIA MAZAGA Eneritz
TOG
00:00:04
6.
HANSEN Trine
ALI
00:00:04
7.
NICHOLS Kate
NAUS
00:00:04
8.
PARIETTI Silvia
SAF
00:00:04
9.
ALCALDE HUERTANOS Cristina
BPD
00:00:04
10.
WOOD Oenone
NUR
00:00:04
11.
TURATO Gessica
USC
00:00:04
12.
SCHMIDT-HENNES Tanja
BFL
00:00:04
13.
BRONZINI Giorgia
FRW
00:00:04
14.
BRÄNDLI Nicole
BCT
00:00:04
15.
SLYUSAREVA Olga
FEN
00:00:04
16.
HAYEVA Volha
ALI
00:00:04
17.
LJUNGSKOG Susanne
BFL
00:00:04
18.
VAN DROMME Sharon
VLL
00:00:04
19.
VZESNIAUSKAITE Modesta
FRW
00:00:04
20.
AUNE Karin
MIC
00:00:04
1
Erretiratzeak
2.
HECHT Claudia
NUR
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika