Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Tour Down Under
2007
(2.HC)
Australia / 16 Urtarrila - 21 Urtarrila
Edition: 9 (717.0 Km)
Winner:
ELMIGER Martin
2006
2008
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Laisterketako mendateak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
YouTube
Wikipedia
Laisterketako irabazleak
Martin Elmiger
SUI
Laurent Brochard
FRA
Serge Pauwels
BEL
Simon Clarke
AUS
Edizioak
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2020
PORTE Richie
2019
IMPEY Daryl
2018
IMPEY Daryl
2017
PORTE Richie
2016
GERRANS Simon
2015
DENNIS Rohan
2014
GERRANS Simon
2013
SLAGTER Tom Jelte
2012
GERRANS Simon
2011
MEYER Cameron
Lehenagokoa
0
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Hurrengoa
Etapa 4 >
Willunga
-
Willunga
20 Urtarrila
/ 147.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:25:38
GHYLLEBERT Pieter
Laisterketako Liderra
:
14:02:15
ELMIGER Martin
Azalpenak
Eskaladak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
GHYLLEBERT Pieter
JAC
03:25:38
2.
LAGUTIN Sergey
NIC
00:00:00
3.
ELMIGER Martin
A2R
00:00:00
4.
O'GRADY Stuart
CSC
00:00:00
5.
GUIDI Fabrizio
BAR
00:00:00
6.
SIEDLER Sebastian
MRM
00:00:00
7.
CLARKE Hilton
NIC
00:00:00
8.
BAK Lars Ytting
CSC
00:00:00
9.
FLICKINGER Andy
BTL
00:00:00
10.
RIGOTTO Elia
MRM
00:00:00
11.
MENZIES Karl
NAUS
00:00:00
12.
BROCHARD Laurent
BTL
00:00:00
13.
LONGO BORGHINI Paolo
BAR
00:00:00
14.
LLOYD Matthew
PRL
00:00:00
15.
TALABARDON Yannick
C.A
00:00:00
16.
AERTS Mario
PRL
00:00:00
17.
BOTCHAROV Alexandre
C.A
00:00:00
18.
ROBERTS Luke
CSC
00:00:00
19.
CLARKE Simon
SAI
00:00:00
20.
GONZALO RAMIREZ Eduardo
AGR
00:00:00
3
Erretiratzeak
6.
NAIBO Carl
A2R
DNS
104.
MARTINEZ TRINIDAD José Alberto
AGR
DNF
105.
DUENAS NEVADO Moises
AGR
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika