Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
4 Jours de Dunkerque
2007
(2.HC)
France / 8 Maiatza - 13 Maiatza
Edition: 53 (932.4 Km)
Winner:
LADAGNOUS Matthieu
2006
2008
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Matthieu Ladagnous
FRA
Mark Cavendish
GBR
Bert Roesems
BEL
Matthieu Ladagnous
FRA
Tweets by @4jddunkerque
Edizioak
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
GILBERT Philippe
2019
TEUNISSEN Mike
2018
CLAEYS Dimitri
2017
VENTURINI Clément
2016
COQUARD Bryan
2015
KONOVALOVAS Ignatas
2014
DEMARE Arnaud
2013
DEMARE Arnaud
2012
ENGOULVENT Jimmy
2011
VOECKLER Thomas
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
Etapa 6 >
Steenvoorde
-
Dunkerque
13 Maiatza
/ 173.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:52:33
CAVENDISH Mark
(44.636 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
22:13:25
LADAGNOUS Matthieu
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
CAVENDISH Mark
TMO
03:52:33
2.
ZABEL Erik
MRM
00:00:00
3.
GOSS Matthew Harley
CSC
00:00:00
4.
SIEDLER Sebastian
MRM
00:00:00
5.
DEKKERS Hans
AGR
00:00:00
6.
RENSHAW Mark
C.A
00:00:00
7.
FERRARI Roberto
TEN
00:00:00
8.
DRUJON Mathieu
AUB
00:00:00
9.
DELPECH Jean-Luc
BAL
00:00:00
10.
COOKE Baden
UNI
00:00:00
11.
HUTAROVICH Yauheni
RLM
00:00:00
12.
VAN HUMMEL Kenny Robert
SKS
00:00:00
13.
HARRIGAN David
DFL
00:00:00
14.
HADDOU Saïd
BTL
00:00:00
15.
VELITS Martin
WIE
00:00:00
16.
ROOIJAKKERS Piet
SKS
00:00:00
17.
ENGOULVENT Jimmy
C.A
00:00:00
18.
DELAGE Mickael
FDJ
00:00:00
19.
KOBZARENKO Valery
NIC
00:00:00
20.
LISABETH Kenny
JAC
00:00:00
22
Erretiratzeak
15.
HASELBACHER René
AST
DNS
31.
EICHLER Markus
UNI
DNS
37.
VINTHER Troels Ronning
UNI
DNS
46.
SUTTON Christopher
COF
DNS
55.
HIVERT Jonathan
C.A
DNF
56.
ROLLAND Pierre
C.A
DNF
65.
LINDGREN Johan
FDJ
DNF
67.
JOLY Sébastien
FDJ
DNF
113.
PIIL Jakob
TMO
DNF
114.
KORFF André
TMO
DNF
135.
DEHAES Kenny
JAC
DNF
137.
GHYLLEBERT Pieter
JAC
DNF
142.
OLIPHANT Evan
DFL
DNF
154.
GABRIEL Frédéric
LAN
DNF
168.
DAY Ben
NIC
DNF
175.
MÜLLER Christian
SKS
DNF
198.
GILING Bastiaan
WIE
DNF
204.
PIEMONTESI Fabrice
TEN
DNF
212.
MESPOULEDE Jean
AUB
DNF
215.
GALLAND Jérémie
AUB
DNS
218.
CHAINEL Steve
AUB
DNF
224.
DURET Sébastien
BAL
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika