Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
KBC-Driedaagse De Panne-Koksijde
2007
(2.HC)
(Driedaagse van De Panne - Koksijde)
Belgium / 3 Apirila - 5 Apirila
Edition: 31 (549.0 Km)
Winner:
BALLAN Alessandro
2006
2008
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Bideoak
(4)
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Alessandro Ballan
ITA
Daniele Bennati
ITA
Jan Kuyckx
BEL
Tweets by @bruggedepanne
Edizioak
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
MERLIER Tim
2021
BENNETT Sam
2020
LAMPAERT Yves
2019
GROENEWEGEN Dylan
2018
VIVIANI Elia
2017
GILBERT Philippe
2016
WESTRA Lieuwe
2015
KRISTOFF Alexander
2014
VAN KEIRSBULCK Guillaume
2013
CHAVANEL Sylvain
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
Hurrengoa
Etapa 2 >
Zottegem
-
Koksijde
4 Apirila
/ 227.00 kilometer / Hasiera: 11:00
Etapa irabazlea
:
05:30:32
BENNATI Daniele
(41.206 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
10:00:49
PAOLINI Luca
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Bideoa
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BENNATI Daniele
LAM
05:30:32
2.
BROWN Graeme
RAB
00:00:00
3.
VAITKUS Tomas
DSC
00:00:00
4.
COOKE Baden
UNI
00:00:00
5.
BALDUCCI Gabriele
ASA
00:00:00
6.
PAOLINI Luca
LIQ
00:00:00
7.
VAN DIJK Stefan
WIE
00:00:00
8.
EISEL Bernhard
TMO
00:00:00
9.
DE KORT Koen
AST
00:00:00
10.
RADOCHLA Steffen
WIE
00:00:00
11.
JANIACZYK Blazej
INT
00:00:00
12.
FERRARI Roberto
TEN
00:00:00
13.
WEYLANDT Wouter
QSI
00:00:00
14.
SIEBERG Marcel
MRM
00:00:00
15.
PAGLIARINI MENDONCA Luciano André
SDV
00:00:00
16.
EECKHOUT Nico
JAC
00:00:00
17.
SENTJENS Roy
PRL
00:00:00
18.
RICHEZE Maximiliano Ariel
PAN
00:00:00
19.
ROESEMS Bert
PRL
00:00:00
20.
DEL NERO MONTES Jesus
SDV
00:00:00
8
Erretiratzeak
22.
FLORENCIO CABRE Xavier
BTL
DNF
45.
DAVIS Allan
DSC
DNF
66.
QUINZIATO Manuel
LIQ
DNF
105.
MIKHAILOV Guennadi
AST
DNF
162.
FLEEMAN Daniel
DFL
DNF
186.
SAMOILAU Branislau
ASA
DNF
192.
BROOKS Benjamin
NIC
FAD
198.
WAMSLEY Kyle
NIC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika