Login / Subscribe
Language:
English
|
Nederlands
|
Français
|
Italiano
|
Español
| Euskara
Orri nagusia
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Elkarrizketak
Bideoak
Jokoak
Txapelketa nagusia
Etapakako Txapelketa
Txapelketa puntoka
Sailkapen konbinatua
Laisterketak
Txirrindulari egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Txapelketak
Taldeak
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Aktibo dauden txirrindulariak
Transferentzien laburpena
CyclingFever Ranking
Emakumea
Transferentzia
Elkartea
Foroa
Txat
Taldeak
Saioa hasi/izena eman
Vuelta a Castilla y Leon
2008
(2.1)
Spain / 24 Martxoa - 28 Martxoa
Edition: 23 (630.1 Km)
Winner:
CONTADOR VELASCO Alberto
2007
2009
Ibilbidea eta etapak
Taldeak eta txirrindulariak
Sailkapenak
Historia eta estatistika
Orri ofiziala bisitatu
Twitter
Facebook
Laisterketako irabazleak
Alberto Contador Velasco
ESP
Thomas Dekker
NED
Melero Coco Ivan
ESP
Tweets by @VueltaCyL
Edizioak
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1989
1988
1987
1986
Azken irabazleak
Palmaresa >>
2022
YATES Simon
2021
LOUVEL Matis
2019
CIMOLAI Davide
2018
PLAZA MOLINA Ruben
2017
HIVERT Jonathan
2016
VALVERDE BELMONTE Alejandro
2015
ROLLAND Pierre
2014
BELDA GARCIA David
2013
PLAZA MOLINA Ruben
2012
MORENO BAZAN Javier
Lehenagokoa
1
|
2
|
3
|
4
|
5
Etapa 5 >
Guardo
-
Riaño
28 Martxoa
/ 158.00 kilometer
Etapa irabazlea
:
03:58:28
FERNANDEZ DE LARREA Koldo
(39.754 km/hr)
Laisterketako Liderra
:
15:57:37
CONTADOR VELASCO Alberto
Eskaladak
:
2e Cat.
(2x)
3e Cat.
(2x)
Azalpenak
Emaitza
Sailkapena
Etapako emaitzak
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
FERNANDEZ DE LARREA Koldo
EUS
03:58:28
2.
DEKKER Thomas
RAB
00:00:00
3.
VENTOSO ALBERDI Francisco José
ACA
00:00:00
4.
ANDONOV PETROV Danail
SLB
00:00:00
5.
DUENAS NEVADO Moises
BAR
00:00:00
6.
PEREZ ARRIETA Aitor
SPI
00:00:00
7.
DE LA FUENTE RASILLA David
SDV
00:00:00
8.
MAYOZ ECHEVERRIA Iban
KGZ
00:00:00
9.
VANDEVELDE Christian
TSL
00:00:00
10.
MENCHOV Denis
RAB
00:00:00
11.
LEIPHEIMER Levi
AST
00:00:00
12.
SOLER HERNANDEZ Juan Mauricio
BAR
00:00:00
13.
SANCHEZ PIMIENTA Julian
GNM
00:00:00
14.
MOSER Leonardo
SDA
00:00:00
15.
MOSQUERA MIGUEZ Ezequiel
KGZ
00:00:00
16.
ISASI FLORES Inaki
EUS
00:00:00
17.
NARDELLO Daniele
SDA
00:00:00
18.
VORGANOV Eduard
KGZ
00:00:00
19.
COZZA Steven
TSL
00:00:00
20.
CONTADOR VELASCO Alberto
AST
00:00:00
9
Erretiratzeak
33.
MEJIAS LEAL Javier
SDV
DNF
36.
COBO ACEBO Juan Jose
SDV
DNF
57.
KROON Karsten
CSC
DNF
86.
COBO GONZALEZ Roberto
SDA
DNF
93.
CARDENAS RAVALO Félix Rafael
BAR
DNF
95.
CORTI Marco
BAR
DNF
104.
LOPEZ GIL José Antonio
ACA
DNF
142.
MARTIN VELASCO David
ORB
DNF
158.
SOBRINO MARTINEZ Joaquin
VMC
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- iragarpena ---
ProCycling
Egutegia
Emaitzak
Partaideen zerrendak
Taldeak eta txirrindulariak
Komunikabideak eta albizteak
CyclingFever Weekly
Elkarrizketak
Newsfeeds
Bideoak
Elkartea
Txat
Foroa
Taldeak
Cycling Fever kluba
Jokoak
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTour competition
Spring competition
Autumn competition
Cycling Feverri buruz
Historia
Galdera ohikoenak
Dohaintza egin
Iragarkia
Cookies
Esatistika