Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Course de Solidarnosc et des Champions Olympiques
2008
(2.1)
(Course de la Solidarité Olympique)
Poland / 2 Juli - 6 Juli
Edition: 19 (942.7 Km)
Winner:
BODNAR Lukasz
2007
2009
© Image: www.wyscig.com.pl
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Klassementwinnaars
Lukasz Bodnar
POL
Krzysztof Jezowski
POL
Marek Rutkiewicz
POL
Meier Tino
GER
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
Laatste Winnaars
Palmares >>
2021
BARTA Jan
2020
ANIOLKOWSKI Stanislaw
2019
VAHTRA Norman
2018
JANISZEWSKI Sylwester
2017
KOMAR Mateusz
2016
SOBAL Yauheni
2015
ARIESEN Johim
2014
ZIELINSKI Kamil
2013
POPKOV Vitaliy
2012
WITECKI Mariusz
Vorige
1
|
2
|
3
|
4a
|
4b
|
5
|
6
Volgende
Etappe 4a >
Ozarow
-
Ozarow
4 Juli
/ 29.80 kilometer
Etappewinnaar
:
00:28:05
BODNAR Lukasz
(42.390 km/hr)
Klassementleider
:
09:34:57
BODNAR Lukasz
Soort etappe
:
Individuele Tijdrit
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
BODNAR Lukasz
DHL
00:28:05
2.
KOSTYUK Denys
ISD
00:00:17
3.
JANIACZYK Blazej
NPOL
00:00:36
4.
KLUGE Roger
LKT
00:00:58
5.
KRUPA Dawid
00:01:03
6.
RUTKIEWICZ Marek
NPOL
00:01:09
7.
HUZARSKI Bartosz
NPOL
00:01:09
8.
BODNAR Maciej
00:01:10
9.
KIENDYS Tomasz
SPL
00:01:14
10.
BENGSCH Robert
00:01:18
11.
REBIEWSKI Jaroslaw
SPL
00:01:25
12.
LISOWICZ Tomasz
SPL
00:01:28
13.
ROBERTS Luke
TRS
00:01:31
14.
SAPA Marcin
DHL
00:01:31
15.
SCHULZ Frank
00:01:32
16.
ANDRLE René
PSK
00:01:32
17.
BARTKO Robert
00:01:33
18.
VAN RUITENBEEK Malaya
TRS
00:01:34
19.
SZNITKO Adam
LEG
00:01:38
20.
LAMPATER Leif
00:01:38
2
Uitvallers
54.
SZANIAWSKI Pawel
SPL
DNS
66.
RADOSZ Robert
NPOL
DNS
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken