Login / Subscribe
Language:
English
| Nederlands |
Français
|
Italiano
|
Español
|
Euskara
Homepage
Nieuws en Media
CyclingFever Weekly
Newsfeeds
Interviews
Video´s
Games
Hoofdcompetitie
Dagcompetitie
Puntencompetitie
Combinatie Klassement
Wedstrijden
Wielerkalender
Uitslagen
Startlijsten
Kampioenschappen
Teams
WorldTeams
ProTeams
Continental Teams
Women WorldTeams
Women Continental Teams
Actieve renners
Transfer Overzicht
CyclingFever Ranking
Vrouwen
Transfers
Community
Forum
Chat
Groepen
Aanmelden
Course de Solidarnosc et des Champions Olympiques
2008
(2.1)
(Course de la Solidarité Olympique)
Poland / 2 Juli - 6 Juli
Edition: 19 (942.7 Km)
Winner:
BODNAR Lukasz
2007
2009
© Image: www.wyscig.com.pl
Route en Etappes
Teams en Renners
Klassementen
Historie en Statistiek
Bezoek de officiële website
Klassementwinnaars
Lukasz Bodnar
POL
Krzysztof Jezowski
POL
Marek Rutkiewicz
POL
Meier Tino
GER
Edities
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
Laatste Winnaars
Palmares >>
2021
BARTA Jan
2020
ANIOLKOWSKI Stanislaw
2019
VAHTRA Norman
2018
JANISZEWSKI Sylwester
2017
KOMAR Mateusz
2016
SOBAL Yauheni
2015
ARIESEN Johim
2014
ZIELINSKI Kamil
2013
POPKOV Vitaliy
2012
WITECKI Mariusz
Vorige
1
|
2
|
3
|
4a
|
4b
|
5
|
6
Volgende
Etappe 4b >
Tarnobrzeg
-
Kielce
4 Juli
/ 140.80 kilometer
Etappewinnaar
:
03:30:59
WESOLY Marek
(40.041 km/hr)
Klassementleider
:
13:05:56
BODNAR Lukasz
Omschrijving
Uitslag
Klassement
Etappeuitslag
**
Login/Subscribe to see the full results
1.
WESOLY Marek
SPL
03:30:59
2.
SCHULZE André
PSK
00:00:00
3.
JANIACZYK Blazej
NPOL
00:00:00
4.
WADECKI Adam
KCT
00:00:00
5.
JEZOWSKI Krzysztof
SPL
00:00:00
6.
MEEUSEN Tom
FID
00:00:00
7.
RUTKIEWICZ Marek
NPOL
00:00:00
8.
BUCHACEK Tomas
PSK
00:00:00
9.
SMOLEN Tomasz
00:00:00
10.
PAUWELS Kevin
FID
00:00:00
11.
LAMPATER Leif
00:00:00
12.
KOSTYUK Denys
ISD
00:00:00
13.
JANISZEWSKI Sylwester
LEG
00:00:00
14.
BENGSCH Robert
00:00:00
15.
GRUNDER Martin
LKT
00:00:00
16.
VERVECKEN Erwin
FID
00:00:00
17.
SAPA Marcin
DHL
00:00:00
18.
BARTKO Robert
00:00:00
19.
KRUPA Dawid
00:00:00
20.
KONDRUT Vitaliy
ISD
00:00:00
1
Uitvallers
18.
WELLENS Bart
FID
DNF
**
Login/Subscribe to see the full results
--- advertentie ---
Pro Cycling
Kalender
Uitslagen
Startlijsten
Teams en Renners
Nieuws en Media
Weekoverzicht
Interviews
Newsfeeds
Video´s
Community
Chat
Forum
Groepen
Club CyclingFever
Games
Giro d´Italia
Tour de France
Vuelta a España
WorldTourcompetitie
Voorjaarscompetitie
Najaarscompetitie
Over CyclingFever
Historie
Veel gestelde vragen
Wordt Donateur
Adverteren
Cookies
Statistieken